CS:GO'da hile kullanılmadığı halde ban yenir mi?

Salih335

Picopat
Daha fazla  
Selam dostlar. CS:GO oynarken çok insan hile diyor bana ne kadar değilim desem de inanmıyorlar report ediyorlar. Ban yeme riskim var mı?

Hile kullanmıyorsan ban yeme olasılığın çok düşük 24 saatte 11 kere rapor edilmen gerekiyor overwatcha düşmek için.

2 hesabım var, birinde LEM'im diğerinde Nova 1. Arkadaşlarım Nova 1 olduğu için arkadaşlarımla girerken Nova olan hesapla giriyorum, karşıdakiler nova oldukları için doğal olarak aylardır neredeyse her oyun report yiyorum, yemediğim küfür kalmıyor. Ne güven faktörüm düştü ne de ban yedim. Biliyorum yaptığım şey doğru değil ancak başka türlü de giremiyorum. Yani hile olmadığınız sürece banlanacağınızı düşünmüyorum.

Tavsiyem hile hile diye ağlayanlara hiç cevap verme, kendini savunsan da, hile olmadığına inandırmaya çalışsan da inanmayacaklar. Boşuna parmaklarını yorma, hile diye ağlayanlara "Reportla geç, hileysem banlanırım" de ve mutele.

Şu an raporlara bakılmıyor CS2 nedeniyle.

Overwatch zaten kalkmıştı.

Bakılıyor. OW kalktı gibi, ben de dahil hiçbir arkadaşımda yok ancak maçlarıma gelen 1-2 kişi OW'den ban yemiş.

Şu an raporlara bakılmıyor CS2 nedeniyle.

Overwatch zaten kalkmıştı.
Overwatch bakılmıyor, raporlara bakılıyor. Çok raporlanmak ban sebebidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı