CS:GO'da AK47 & M4A4 mü yoksa SG553 & AUG mu?

SG ve AUG nerf sonrası oynanmaz. AK47>All.
Nerf hasarının düşürülmesi demek değil mi hocam? Artık M4 ve AK ye geçeceğim teşekkürler. Dürbün olmayışı zorlayacak uzak mesafelerde ama olsun bakalım.
Bu tamamen yanlış. SG 553'e nerf gelmeden önce birçok e-sporcu SG kullanıyordu.
Brollan hep dürbünlü kullanıyordu SG 553 ü kullanıyordu gerçi şuan yine dürbünlü kullanıyor galiba AK yerine. Bende kararsızım ama büyük ihtimalle M4 ve AK ye geçeceğim.
SG'den mermiler zorla çıkıyor sanki artık, sıkıntılı. Aug'un zoomsuz mermiler iyi gidiyor. Uzaktan tek tek çalışabilirsin. Ama M4 - AK'nin yerini alamazlar tabi.
İşte hocam neden bu iki dürbünlü silah dürbünsüz olanların M4 ve AK nin yerini tutamaz? Uzak mesafede Aug ile dürbün açıp kolay HS atarken AK ile adamın kafasını zor görüyorum.
Su tabancası sevmiyorum. Ama dürbün bazen işe yarıyor. :D
Evet SG ve Aug biraz öyle ama uzak mesafede HS atarken daha kolay oluyor. AK ile kafayı göremiyorum.

Son düzenleme:
İkisi de çalışma ve tecrübe ister bana sorarsan sen Ak m4 çalış arta kalan paranla bir tane de smoke al gitsin. :) Yalnız onu öyle rasgele atma aç YouTube'dan bir iki taktik öğren. Sonra takım arkadaşlarım kızar ki haklı.

Son düzenleme:
İkisi de çalışma ve tecrübe ister bana sorarsan sen Ak m4 çalış arta kalan paranla bir tane de smoke al gitsin. :) Yalnız onu öyle rasgele atma aç YouTube'dan bir iki taktik öğren. Sonra takım arkadaşlarım kızar ki haklı.
Aynen öyle yapacağım artık dürbünlüleri bıraktım AK ve M4 öğreniyorum. Dürbünün olmaması uzak mesafede sıkıntı ama olsun artık alışırım belki :)

T tarafındaki silahların çoğu beceri ve çalışma istiyor. CT silahlarına göre aşırı sekiyorlar. Bu yüzden bana en eğlenceli gelen taramalı tüfekler M4A1S ve AUG oluyor. AK47 veya M4A4'e çalışırsan oyunda büyük ilerleme sağlarsın.

Benim gibi everest sgm-x7- 50 FPS - laptop monitörü üçlüsü yapmadıysan (neyse buna da şükür :) emin ol hiçbir sıkıntı çekmezsin. Aimbot gir maçtan önce biraz elini alıştır. Hatta yüksek tankta değilsen iyi aim'den daha çok oyun zekana ihtiyaç var. Birde 4 tane takım arkadaşın olsun taktik yapın iletişimi güçlü tutun emin ol dostum Rank atlarsın.

Benim gibi everest sgm-x7- 50 FPS - laptop monitörü üçlüsü yapmadıysan (neyse buna da şükür :) emin ol hiçbir sıkıntı çekmezsin. Aimbot gir maçtan önce biraz elini alıştır. Hatta yüksek tankta değilsen iyi aim'den daha çok oyun zekana ihtiyaç var. Birde 4 tane takım arkadaşın olsun taktik yapın iletişimi güçlü tutun emin ol dostum Rank atlarsın.
Teşekkürler hocam aynen ona şükür belki daha kötü FPS lerde oynayanlar var. Sistemim iyi ya 75 Hz monitör ve ortalama 150 FPS alıyorum. Steam den isterseniz ekleyeyim giriyorsanız CS:GO
T tarafındaki silahların çoğu beceri ve çalışma istiyor. CT silahlarına göre aşırı sekiyorlar. Bu yüzden bana en eğlenceli gelen taramalı tüfekler M4A1S ve AUG oluyor. AK47 veya M4A4'e çalışırsan oyunda büyük ilerleme sağlarsın.
Aynen öyle,doğru

Ben dürbünlü otomatik silahlarla pek oynayamıyorum. Alışkanlık meselesi. Arada bir gaza gelip SG 553 ile mükemmel oynadığım anlar da oluyor ama tercihim hep AK-47 ve M4A4 tarafında olmuştur. Bol bol spray çalıştıktan sonra kolay gelmeye başlar. Böyle diyorum da ben hiç aim çalışmadan kendiliğinden geliştirdim spray yeteneğimi. :D Siz benim gibi olmayın.

Ak47 yetenek ve çalışma isteyen bir silah. Herkes beceremez. Beceren de oyunun tanrısı olur :)

Katılmıyorum, Spray'e alıştıktan sonra oyunun en güçlü silahı hem DPS olarak hem fiyat olarak. Becerenin oyunun tanrısı olduğu doğru fakat AK ile çömelip taramayı biliyorsanız rütbe olarak kartala kadar yolunuz var. Bu silahları, yani M4A4 ve AK-47'yi kullanamıyorsanız CS:GO'da yükselmeniz mümkün değil zaten. P90 alıp tarayıp koşmak bir yere kadar.

Bu arada konuya dönersek Krieg ve AUG çok ağır nerf yediler yazık oldu açıkçası. Ben bu silahları bol bol kullanırdım belli başlı haritalarda fakat artık bir sebep göremiyorum.
Bu tamamen yanlış. SG 553'e nerf gelmeden önce birçok e-sporcu SG kullanıyordu.

Çok ağır nerf attılar açıkçası üzücü bir durum. Almak için sebep bırakmadılar resmen.

Geri
Yukarı