CS:GO'da AUG oyuncusu olmak kötü mü?

AUG her türlü kullanılır. En son gelen güncellemelerle buff geldi zaten. Profesyonel maçlarda dahi alınıyor. Oto alınmamasının sebebi o silahı rakibe vermemek ve yüksek fiyatı. SG çok kötü nerf yedi ve atış hızı o kadar düştü ki kullanılamaz hale geldi. M4A4 ve A1S çalışmayı da ihmal etme. Sen almasan bile nasıl kullanılacağını bilmen lazım.

Normal mi sence? Eğer D2 girip, short, lower, B kapı yakınında duruyorsan rahat el başı 2 kill alırsın, ama yüksek rankta bu sadece 2 kere olur.
Yakından da değil, longun başından adam aldığımı hatırlıyorum. Tabii orta ve kısa mesafede daha iyiyim. Uzakta falan imkanı yok alamam iyi bir adamı.

Yakından da değil, longun başından adam aldığımı hatırlıyorum. Tabii orta ve kısa mesafede daha iyiyim. Uzakta falan imkanı yok alamam iyi bir adamı.
Eğer CS:GO ara ara giriyorsan, MP9 kullanıyorsan bir şey diyemem ama hani sabahtan akşama kadar CS girip MP9 oynuyorsan vay haline 😅

Eğer CS:GO ara ara giriyorsan, MP9 kullanıyorsan bir şey diyemem ama hani sabahtan akşama kadar CS girip MP9 oynuyorsan vay haline 😅
Siz yetkili bir abiye benziyorsunuz:)
AK47 denedim biraz, nedense aşağı indirmeyi beceremiyorum. Daha yeni başladığım için sanırım. Var mı taktiğiniz:)?

AK47 denedim biraz, nedense aşağı indirmeyi beceremiyorum. Daha yeni başladığım için sanırım. Var mı taktiğiniz:)?

Aşağı indirmek? Spray yapmaktan bahsediyorsan Atölyede onun için haritalar var bakıp alıştırma yapabilirsin.

Recoil mapleri var onlara girip dene, eğer olmadı AWP ile oynamayı dene bakmışsın AWPer olmuşsun :) Ben AWPer'ım ama, günlük antrenmanım böyle;
  • 1500 AK47 OneTap,
  • 1500 M4 OneTap,
  • 800 AK47 Spray,
  • 800 M4 Spray,
  • Fast Reflex MAP'inde 2000'den fazla AWP,
  • 3 Maç Basit Eğlence,
  • 8 Ölüm maçı giriyorum.
Günlük Egzersizim bu şekilde.
Aşağıda ki 3 Tane map var, yprac Dust2'yi seviyorum :D, Fast Aim REFLEX ise gayet güzel bir map bilmiyorsan söyliyeyim. Aim BotZ biliyorsundur zaten, yukarıda ki bahsettiğim şeyleri bu maplerde kullanıyorum.
55.png

Geri
Yukarı