CS:GO'da ani ping yükselmesi

Kroxxy

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Yeni PC'ye geçtiğimden beri CS:GO'ya has bir ping sorunu yaşıyorum. İndirme hızım 13-14 MBları bulurken pingim de 70'ten bir anda 289'a kadar çıkıp sonra düşüyor. 289'dan yukarı çıkmıyor. Driver'ın en güncelini indirdim. Wi-Fi kart modelimi paylaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Wi-Fi kartım: MediaTek Wi-Fi 6E MT7922 160MHz Wireless LAN Card

Selam. Yeni PC'ye geçtiğimden beri CS:GO'ya has bir ping sorunu yaşıyorum. İndirme hızım 13-14 mbları bulurken pingim de 70'ten bir anda 289'a kadar çıkıp sonra düşüyor. 289'dan yukarı çıkmıyor. Driver'ın en güncelini indirdim. Wi-Fi kart modelimi paylaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Wi-Fi kartım: MediaTek Wi-Fi 6E MT7922 160MHz Wireless lan Card.

CMD yonetici başlat:
Tracert 146.66.155.1
Ping -t 146.66.155.1
Yazıp bana atınız.
Kablolu bağlantı sağlıyınız.

CMD yonetici başlat:
Tracert 146.66.155.1
Ping -t 146.66.155.1
Yazıp bana atınız.
Kablolu bağlantı sağlıyınız.
Kablolu bağlantı şu an sağlayamam. Kaldı ki kablolu bağlantıda problem yaşamıyorum.

Dosya Ekleri

• aasd.png
    aasd.png
    186,2 KB · Görüntüleme: 59
Sorun o ile alakalı dostum. Kronik sorunlu Milleni değiştirmişti arkınkini.
İptal edip routerı sizden alıp tekrar yeni router verdiklerinde belki ZTE verirler.
Kral sorun modemde değil. Önceki bilgisayarımda böyle bir problem yaşamıyordum. Yeni bilgisayarda böyle olmaya başladı. Önceki pc de iken de aynı modemi kullanıyordum. Hem de önceki pc de direkt modeme bağlıdyım. Şimdi arada sağlam bir router var. Yine de sorunlu.

Kral sorun modemde değil. Önceki bilgisayarımda böyle bir problem yaşamıyordum. Yeni bilgisayarda böyle olmaya başladı. Önceki PC de iken de aynı modemi kullanıyordum. Hem de önceki PC de direkt modeme bağlıdyım. Şimdi arada sağlam bir router var. Yine de sorunlu.

Hocam modemdeki local pingine bak dalgalı ping. Direkt modem kaynaklı bu ne dersen de :)
Çözüm ya kablo lle bağlancaksın ya değiştirceksin.

Geri
Yukarı