CS:GO'da asılsız raporla güven faktörüm düşüyor

tyms2

Centipat
CS:GO oynuyorum, rankım MG. 1 1-2 VAC shot atıyorum, karşı takım EZ VAC report falan falan yazıyor. Sonra faktörüm düşüyor. Ne yapayım, adam vurmayıp bot gibi durayım mı anlamadım. Adam vursam bir dert, vurmasam bir dert. Oyunda arkadaşlarımla iyi iletişim kuruyorum, oyunbozanlık yapmıyorum ama 1-2 tane oyundan anlamayan velet beni raporluyor. Faktörüm kırmızıya düşüyor ve oyun oynanmaz hale geliyor. CS:GO'ya acil bir güncelleme gelmesi lazım bu olay için, oyun ölmüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılabilecek bir şey yok, adamın PC'sini kontrol edemeyeceğine göre elinden bir şey gelmiyor. Ama şöyle de yapılabilir bir ihtimal. Adama yazarsın chat bölümünden profilime bak rozetlerim var falan filan diye de diyebilirsin.

Raporlar eğer asılsızsa güven faktörünü etkilemiyor diye biliyorum. Başka bir etmen buna sebep olmuş olabilir. Buna örnek olarak oyunbozanlık, kötü/küfürlü sesli konuşma diyebiliriz.

Asılsız rapor diye bir şey yok sen raporlanınca sisteme işleniyor rapor aldığında ise oyun seni şüpheli olarak algılıyor saçma bir sistem. Genelde rekabetçiye 5 kişi takım olarak arkadaşlarımla giriyoruz oyunbozanlıktan rapor yeme olasılığım yok

Aynı şekilde maç atmaya devam edersen bir noktada ow'a düşeceksin ya da vac taramasından geçeceksin hile değilsen eskisinden daha iyi bir güven faktörün olacak ve arkadaşlarına kolay kolay o yazı çıkmayacak.
Çok iyi hatırlıyorum bu güven faktörü sistemi ilk geldiğinde iyi oynayan herkes kırmızı güven faktöründen geçti bir ay içinde ise hepsi düzeldi ve tekrar o yazılar çıkmadı.
İyi oynuyorsanız her hesabınız bir kere bu duruma düşmeye mahkum diyebiliriz. :)

Aynı şekilde maç atmaya devam edersen bir noktada ow'a düşeceksin ya da vac taramasından geçeceksin hile değilsen eskisinden daha iyi bir güven faktörün olacak ve arkadaşlarına kolay kolay o yazı çıkmayacak.
Çok iyi hatırlıyorum bu güven faktörü sistemi ilk geldiğinde iyi oynayan herkes kırmızı güven faktöründen geçti bir ay içinde ise hepsi düzeldi ve tekrar o yazılar çıkmadı.
İyi oynuyorsanız her hesabınız bir kere bu duruma düşmeye mahkum diyebiliriz. :)
Tamamdır 1 ay bekleyeceğim bakalım geçerim büyük ihtimal olmazsa sıkıntı

Yeni konular

Geri
Yukarı