CS:GO'da ban yemekten korkmak

Nymphe_0

Picopat
Daha fazla  
Eski Steam hesabımda hiçbir şekilde 3. parti yazılım kullanmadığım halde VAC ban yedim. Yeni hesabımda CS oynamak istiyorum ama tekrar ban yemekten korkuyorum, maça gelen hileler rastgele maçtaki insanların nicklerini alıyordu. Bu yüzden ban yemiş olabilir miyim eski hesabımda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski Steam hesabımda hiçbir şekilde 3. parti yazılım kullanmadığım halde VAC ban yedim. Yeni hesabımda CS oynamak istiyorum ama tekrar ban yemekten korkuyorum, maça gelen hileler rastgele maçtaki insanların nicklerini alıyordu. Bu yüzden ban yemiş olabilir miyim eski hesabımda?

Hiçbir şey kullanmadan VAC ban yemen imkansız 3. parti yazılım kullanmışsındır çünkü 3. parti yazılımı kullanmadan tek Overwatch'dan ban yersin.

Hiçbir şey kullanmadan VAC ban yemen imkansız 3. parti yazılım kullanmışsındır çünkü 3. parti yazılımı kullanmadan tek Overwatch'dan ban yersin.
İmkansız değil. Ben VAC yedim ama daha sonra tekrar açtılar. Yanlışlık oldu diyip özür mesajı attılar.
Gerçi hile kullanıyordum ama hileden ötürü ban yemedim. Benimle beraber 5-6 arkadaşa da aynısını yaptılar.
3 yıldır oynamıyorum bıraktım.

İmkansız değil. Ben VAC yedim ama daha sonra tekrar açtılar. Yanlışlık oldu deyip özür mesajı attılar.
Gerçi hile kullanıyordum ama hileden ötürü ban yemedim. Benimle beraber 5-6 arkadaşa da aynısını yaptılar.

Skeeter olan mısın?

Maça gelen hileler rastgele maçtaki insanların nicklerini alıyordu.

Bu olayı biliyorum genelde DM'lerde ve yıkım gibi modlarda olan walkbot oluyor onlar,
Fakat bu botlar senin adını ve fotoğrafını alsa bile Steam sana server olarak farklı şekilde bakıyor.
Steam_0:1:162961060 = SteamID.
76561198286187849 = SteamID64.
Bunlar senin eşsiz kullanıcı adların yani bu sebepten ban yemezsin.

İmkansız değil. Ben VAC yedim ama daha sonra tekrar açtılar. Yanlışlık oldu deyip özür mesajı attılar.

Hile kullanıyorum diyorsunuz bir de hileden dolayı ban yememişimdir diyorsunuz.

İmkansız değil. Ben VAC yedim ama daha sonra tekrar açtılar. Yanlışlık oldu diyip özür mesajı attılar.
Çok güzel hikaye uydurmuşsunuz bence hocam. Valve kimseye özür dileyip VAC kaldırmamış ilk siz olmalısınız herhalde.

19 yıllık Steam hesabım var bazı arkadaşlar birşey yapmadık deyip 3 kere ban yediler. 1 kişi 3 kere ban yer mi ? sonradan söyledi ilki hile, ikincisi skın changer, üçüncüde de valveye ticket atmış ana avrat sovmus 2 kere banladiniz diye. benim tanıdığım hiç kimse ban yemedi 10 yıldır. 1 bu arkadaş yedi. o da böyle. hile olmadan 3. parti yazılım kullanmadan cs den ban yiyen görmedim.

Geri
Yukarı