CS:GO'da bana hile deniliyor

300 saat hileyle oynamış bir arkadaşım var. Oyunu bıraktıktan sonra ban yedi.

Herkes hile diyordu bir de. Bir şey değiştirmiyor koyunların ne düşündüğü. Hileysen yersin banı. Değilsen bir şey olmaz. Ha olacağı tutmuşsa ticket atar açtırırsın.

Vallahi benim Steam hesabımı arkadaşa verdim hile kullandı kimseye güvenmeyin 30 seviye hesaptı ve VAC'ı kaldıramıyorum :D

Bence bu kadar korku ve arkadaş(!) bilgisayarındaki malum hile yazılımı nedense bana hesapta hile kullanıldığını düşündürüyor. Eğer gerçekten hile kullanılmadıysa hesaba hiç bir şey olmaz. Olsaydı 15-16 senelik hesabıma olurdu. Faceit 10 Lv. MM Global Elite rankım. Bana da çok hile dediler ama hiç bir zaman endişe etmedim. Çünkü hile kullanmadım. :)

Bence bu kadar korku ve arkadaş(!) bilgisayarındaki malum hile yazılımı nedense bana hesapta hile kullanıldığını düşündürüyor. Eğer gerçekten hile kullanılmadıysa hesaba hiç bir şey olmaz. Olsaydı 15-16 senelik hesabıma olurdu. Faceit 10 Lv. MM Global Elite rankım. Bana da çok hile dediler ama hiç bir zaman endişe etmedim. Çünkü hile kullanmadım. :)
Endişe etmenin hile kullanmamayla alakası yok bence. Az miktar bile olsa bir envantere sahip olunca insan tedirgin oluyor direkt acaba sıkıntı çıkar mı falan diye. Ben de 7 yıldır oynuyorum ama hiç hile kullanmama rağmen hala ara sıra tedirginlik yaşadığım oluyor.

Endişe etmenin hile kullanmamayla alakası yok bence. Az miktar bile olsa bir envantere sahip olunca insan tedirgin oluyor direkt acaba sıkıntı çıkar mı falan diye. Ben de 7 yıldır oynuyorum ama hiç hile kullanmama rağmen hala ara sıra tedirginlik yaşadığım oluyor.
Benim de zamanında yaklaşık 9 Bin TL üzerinde envanterim vardı. Endişe etmedim :) Anlatmak istediğim farklı bir şey, her neyse.

Hocam hileyi etkinleştirmediğiniz sürece veya hile dosyalarını oyun dosyalarına atmadığınız sürece sıkıntı olmaz sanırım. Bir de bu size bağlı fakat bıç alırsanız ileride belki pişman olabilirsiniz. Tercih size kalmış.
Neden pişman olayım sizce hocam? Zaten bu geri alınabilen bir para değil mi? Valoranta 1.5 yıl önce 1000TL yatırmıştım ona gerçekten çok pişmanım ama Steam hesabıma yıllardır para yatırıyorum hiç pişman olmadım.

Benden sana gelsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biliyorsun en güzel dostluklar böyle başlar bazen... Seni seviyorum.
Eyvallah sevgilim, saat biraz daha geç olsa hesabı satın aldığıma inandıracaktın beni de. Hoşçakal sevgilim.

Neden pişman olayım sizce hocam? Zaten bu geri alınabilen bir para değil mi? Valoranta 1.5 yıl önce 1000TL yatırmıştım ona gerçekten çok pişmanım ama Steam hesabıma yıllardır para yatırıyorum hiç pişman olmadım.
Ben de para yatırıyorum ve hiç pişman olmadım. Takasları falan kapatmadıkları sürece skin alım-satımı her türlü yapılacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı