CS:GO'da botlara karşı hile açınca ban yenilir mi?

EmirSalih

Centipat
Daha fazla  
Herkes gibi bende artık hilelerden bıktım ve sonunda arkadaşlarla anlaşıp bir extarnel hile aldık. Botlarla denemeye girdim hile çalıştı sesi verdi ama wh veya diğer hile yazılımlarının hiçbiri çalışmadı hileyi botlara karşı açtım sonra pişman oldum sildim. Hiç maç girmedim toplamda 2 maç girdim botlara karşı daha da açmayı düşünmüyorum. VAC yer miyim extarnel hilelerin oyun dosyalarına inject edilmediğini duymuştum yardımcı olun ban yemek istemiyorum. Zaten bir anlık sinirle açtım kimseye karşıda açmadım botlara karşı onda da wh radar hilesi falan hiçbiri çalışmadı. Zaten VAC yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
External faktör düşürür, kullanmayın. Bir kere oyuna inject ederseniz ömür boyu peşinizde olur.

Hile kullanmanızı önermiyorum ama -insecure modunda başlatırsanız VAC devre dışı kalır, ban yemezsiniz.

Merak e
Hile kullanmanızı önermiyorum ama -insecure modunda başlatırsanız VAC devre dışı kalır, ban yemezsiniz.
Oyunu -insecure komutuyla baslatmadiginiz sürece CS: GO'daki bütün sunucular varsayilan olarak VAC korumasina sahip. Botlara karsi olusturduklariniz bile. Hile sistem tarafindan tespit edilmisse er ya da gec yasaklama alirsiniz.
merak ettiğim için soruyorum şimdi diyelim ben hileyi satın aldım oyunu -insecure olarak başlattım overwatch dışında ban yeme ihtimalim bulunmuyor mu yani?

üstte yanlışlıkla "merak e" yazmışım

hileyi sildim zaten açmamda ban yerim korkusu var içimde eternal bir hile değildi extarneldi yani oyun dosyalarına inject olmuyor diye biliyorum o dediğiniz kodu yazmadım zaten kısa süreli açıp hemen kapadım mm falan girmedim inşallah yemem

Geri
Yukarı