Satılan hesapta hile açılırsa ban yenilir mi?

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
534d074f-6f8e-495b-a5b3-e33e8c190bf9.jpg

Baştan anlatmam gerekirse, CS oynadığım hesabıma mobil uygulama üzerinden giriş yaptığımda iki hesap daha gösterildi. En aşağıdaki ve ortadaki hesap şu an kullandığım hesaplar ve onlara giriş yaptım.

En yukarıdan en aşağı doğru:
1. hesap: Zamanında satmıştım.
2. hesap: Oyunlarım + VAC yasağı bulunuyor.
3. hesap: Aktif olarak CS:GO oynuyorum.

Sorum şu, CS oynadığım hesaba girdiğim anda eskiden sattığım hesap çıkıyorsa o hesap hile açarsa ben de ban yer miyim?

Eki Görüntüle 1545426

Baştan anlatmam gerekirse, CS oynadığım hesabıma mobil uygulama üzerinden giriş yaptığımda iki hesap daha gösterildi. En aşağıdaki ve ortadaki hesap şu an kullandığım hesaplar ve onlara giriş yaptım.

Sorum şu, CS oynadığım hesaba girdiğim anda eskiden sattığım hesap çıkıyorsa o hesap hile açarsa ben de ban yer miyim?
İki hesapta da aynı telefon numarası ile steam guard yapılmadığı sürece bir problem yok diye biliyorum.

Eki Görüntüle 1545426

Hesaplar ayrı ayrı olur. Yemezsiniz ANCAK güven faktörünüz düşebilir.

Telefon numarası aynı DEĞİL ise yemezsin.

Eğer aynı numaraya hepsi bağlıysa bir tanesi VAC yediğinde hepsi VAC yer. Ama VAC yedikten sonra aynı numaraya 2 veya 3 ay sonra hesap açıp kaydedersen hile açmazsan ban yemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı