CS:GO'da bulunan hile sorunu

Güven faktörünüz düşük o zaman. Silah yarışı ve basit eğlence oynamaya çalışın. Hileler biraz kanser edebilir ama birkaç ay oynayıp seviye kastıktan sonra daha düzgün oyuncular gelecek.

Oyunlardan çok anlayan biri değilimdir aslında ama ilk olarak CS:GO'yu indirdim ama kullanımını anlamadım bile, grafiklerini de pek sevmedim, sonra Valorant dikkatimi çekti onu indirdim. 2 aydır da oynuyorum ve gayet memnunum. CS:GO'da iki üç el attım hepsinde hileci vardı ve hilelere öldüm. Ancak daha Valorant'ta hiç hileye rastgelmedim.

Valorant oynayabilirsiniz hile koruması çok iyi. Özellikler sayesinde oyun saf HS atmacadan biraz taktiğe dönüyor demek isterdim pek etkili olmuyor yetenekler eninde sonunda kimin Aim'i iyiyse o alıyor bir R6 beklemeyin.

Şahsen Valorant'ın çoğu konuda iyi olduğunu düşünüyorum. Aklısın CS:GO'da fazla hile var ayrıca oyunda çok fazla Türk olmasına rağmen bir Türk serveri bile yok. Ping'den ölüyoruz sırf ping yüzünden oyunu bıraktım...

Şahsen Valorant'ın çoğu konuda iyi olduğunu düşünüyorum ama haklısın CS:GO'da fazla hile var ayrıca oyunda çok fazla Türk olmasına rağmen bir Türk serveri bile yok pingden ölüyoruz sırf ping yüzünden oyunu bıraktım...

Maçların %95'i İstanbul sunucusunda oluyor ping 20-30 oluyor ben hiç yaşamadım öyle bir sorun ki ben türklerle oynamak istemiyorum çünkü fazla toxicler.

He aynen Valorant dandirik :D. Neyse.
CS:GO'nun bir şey yapmaya niyeti yok en son 3. parti yazılımları yasaklamışlardı sırf onlardan dolayı bile ban yiyebiliyordun :D. MSI Afterburner açılmıyordu falan :).
Alternatif oyun önerisi olarak R6 çok güzel bir oyun. Çok taktiksel tavsiye ederim.

Hocam dandirik derken nedense bana grafikler silahlar vs çocukça geliyor aynı wolfteam gibi geliyor. Yoksa anti hile sistemlerine bayılıyorum ve olumsuz bakmama neden olan sebeplerden biri de fazlasıyla Türk troll oyuncusu olması :(
Hile ve hileciler her zaman olmuştur, özellikle son yıllarda bu bir sektör halini aldı. Yani ciddi bir iş oldu artık yazılımcılar bu pasta payından vazgeçmezler.
Sana tavsiyem bununla yaşamayı öğrenmen zira sitemini Valve duymaz. Valve'nin tek bildiği şey para kazanmak, aynı bıçağı silahı yüzlerce kere boyayıp fark isimler ile satmaktan başka bir şey bilmez.

Hocam yaşayalım, yaşayalım da ayıp oluyor ama :/
Yani bir oyuna denk geldim; adam 4. - 5. elden sonra açtı aim, wall, mevlana, peygamber ne varsa kullandı 50 küsur kill aldı, raporlar gönderildi, oyun bitti ve üstünden belli bir zaman geçti adamın profiline bakıyorum hala daha oynuyor yani maalesef şaka gibi bir durum.
Şahsen Valorant'ın çoğu konuda iyi olduğunu düşünüyorum. Aklısın CS:GO'da fazla hile var ayrıca oyunda çok fazla Türk olmasına rağmen bir Türk serveri bile yok. Ping'den ölüyoruz sırf ping yüzünden oyunu bıraktım...
Hocam pinge katlanıyorum ama artık her el hile gelmesi veya Valve'nin ilgilenmemesinden dolayı iyi oynayanı bile hile sanmamdan dolayı işkence gibi geliyor.
Valorant oynayabilirsiniz hile koruması çok iyi. Özellikler sayesinde oyun saf HS atmacadan biraz taktiğe dönüyor demek isterdim pek etkili olmuyor yetenekler eninde sonunda kimin Aim'i iyiyse o alıyor bir R6 beklemeyin.
Evet hileye karşı çok başarılılar. Kapalı beta zamanı oyunu denerken denk gelmiştim; sistem, oyun sırasında hile tespit etti ve oyun sonlandırılmıştı.
Oyunlardan çok anlayan biri değilimdir aslında ama ilk olarak CS:GO'yu indirdim ama kullanımını anlamadım bile, grafiklerini de pek sevmedim, sonra Valorant dikkatimi çekti onu indirdim. 2 aydır da oynuyorum ve gayet memnunum. CS:GO'da iki üç el attım hepsinde hileci vardı ve hilelere öldüm. Ancak daha Valorant'ta hiç hileye rastgelmedim.
Aslında benim Valoranta olan ön yargım oyunun çocuksu, çizgi film gibi olan görsellerinden kaynaklı. Alışmışız CS, Crossfire, R6 tarzı grafiklere, ben hayatımda hiç ateş eden ejderha gibi bir şey görmedim :(
CSde bir çok hileci var oynadığım zamanlarda ben de sinir oluyordum ama zevk almama engel olmuyordu. CS:GO'dan sonra ben CS 1.6 oynadım bir süre. Şimdi ise Team Fortress 2 oynuyorum ve CS'den bıkmış isen sana da TF2 öneririm. Hilecilere neredeyse hiç denk gelmiyorsun denk geldiğinde de oylama ile hemen atılıyor. Küfür eden de yok çoğunluk sadece oyununu oynuyor konuşan çok az ve bana kalırsa oyun CS'den daha zevkli. Hala oynayan ciddi bir kitlesi var ve o yüzden oynanacak kişi var mı diye dert etmene de gerek yok. Bizim gibi CS'den ve hilelerinden, küfürlerinden bıkanların kaçması için mükemmel bir yer.
Steamde çok denk geliyorum ama elim bir türlü indire gitmiyor 😓 Tavsiyenden sonra deneyeceğim :)
Hilenin hiç bir zaman son bulacağını düşünmüyorum. Hızlıca üst rütbelere çıkabilirsen hile tek tüke düşüyor. Global olup hile kullanan yok mu tabi ki var ama nova, keleş, güzide, kartal rütbelerinde çok daha fazla var.

Arkadaşın dediği gibi bu bir sektör halini aldı. İşin kötü tarafı bu sektörü de valve elinde tutuyor, yönetiyor diye düşünmeye başladım. Hem oyunu hem hilesini satarsanız iyi para kazanırsınız :D banla bir daha alsın, oyunu güncelle yeni hile alsın.

Tavsiye olarak güven faktörünü arttırmaya bak, Övgü talep et, telefonunu doğrula, oyunlarda takım arkadaşına zarar verme, başka pc de steam oturumu açma vb gibi bir dünya kriter var internetten bulabilirsin.
Gerçekten ben de senin gibi düşünüyorum. Şakasız aynen Valve'nin yaptığına inanmaya başladım yavaştan. abv Valve, psikolojimizi bozdun 😁
Eğer bu hile yüzünden coğu kişi Valorant'a kayarsa Valve bir adım atar onun dışında beklemiyorum.
Valorant çıkarken de böyle deniyordu. Source 2 geliyor diyorlardı. Gene aynı tas aynı hamam...
Valorant'ın hile sistemini alsalar ne güzeel olur dedim acaba nasıl bir oyun girdiğim maçta 3 kişi raporladık maç içerisinde banlandı.
Keşke alsalar veya o seviyelerde yapsalar. Ben de denk geldim oyunu sonlandırmıştı bir anda anti hile sistemi.

Son düzenleme:
Oyunu bilmeden karşıdakilerin hile olduğunu nasıl anladınız?

Bu Valve şey değil mi ya MSI Afterburner açınca VAC ban atıp da mevlana açanlara dokunmayan.

2 kez Nova 1'den Silver 1'e düşürüldüm takımdaki hileciler yüzünden. + 30 küsür win silindi. Hesabım seçkin gerisini siz düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı