CS:GO'da değeri artacak eşyalar hangileri?

Uzun süreli düşünüyorsanız alın 4 yıl önce ban yediğim envanter şu an 2K o zamanlar 10 20 lira anca ederdi.

Hocam 19-20 liradan 8 kasa aldım skinlerim vardi 20 kasayla sitelerden takas yaptim kasalar artar diye 17 liraya düşmüş daha da düşmez değil mi cebimden hiç para çıkmadı ama artsa güzel olur.

Hocam 19-20 liradan 8 kasa aldım skinlerim vardi 20 kasayla sitelerden takas yaptim kasalar artar diye 17 liraya düşmüş daha da düşmez değil mi cebimden hiç para çıkmadı ama artsa güzel olur.

Hocam S2 çıkınca bayağı artar fiyatlar. Merak etmeyin CS de kasa yatırımları asla zarar ettirmez. Sadece bazen uzun bir süre beklemek gerekir.

Hadi iyisiniz birkaç bilgi vereyim.

Bundan 2 ay önce bu konu açılmış olsa "kasalar zarar ettirmez, kesin bilgi" tarzında bir şeyler yazardim. Ancak şu an durum pek öyle değil, çünkü aşırı pahalılar. Bu kasa açma sayısını etkileyecek, ee valve de bunu pek istemez gibi. Cs2 çıkana kadar drop sayısında artış olacağını sanmıyorum, ama sonrasında olabilir. Kısa vadedd artacağı kesin kasa fiyatlarinin, uzun vadede belirsiz. Normalde tam tersi olur kasalarda. Bunlar kendi tahminim.

Ben 4 ay önce dream nightmares kasasi almistim yüzlerce, dedim ki bunun fiyati kesin artacak. Zaten kasalarin fiyati kesin artiyor da, bu kasadaki bıçaklar en iyileriydi, yakin vadede artar dedim.İçinde butterfly doppler var daha ne olsun? Piyango var! Hemen reddit, youtube arama yaptim, millet ne düşünüyor diye. Yatirimcilar kesinlikle uzak durun diyorlardi, hem aktif poolda hem yeniydi. Ama ben ciddi potansiyel görüyordum. Hatta buraya da konu açacaktim dn kasalarinizi satın alabilirim diye. Yahu kasanin fiyati 3 ay sabit kaldi, yok artmiyor. Sonra eldiveni değiştirmek istedim, dn kasasinda binlerce lira duruyor, yakin vadede bu kasa da artmiyor, ee bari para aylarca boşa durmasin deyip 1 2 lira kârla sattim eldiven aldım. Sonrasi malum, 40 tl yi aştı kasa. Neyse bu da böyle bir anım.

Şimdi gelelim, bu pahalı ortamda yapılacak güzel yatirimlara. YTD baştan söyleyim.
1-Paris majorü: Üstüne konusmaya gerek yok.
2- Cloud9 holo: Biraz fiyati düşerse tadindan yenmez. Zaten daha önce almistim fiyati 150 tl iken, yakın zamanda tekrar almayi düşümüyorum.
3- Vp holo : Aylarca bekledim yükselecek diye sonunda 500 tl leri geçti.
4- Movistar riders: Harika bi sticker, birkaç süperstari olsaydi yeni Titan holosu derdim. Yine de ispanyada çok fanatiği var.
5- Outsiders: Pembiş holo, 2024 e kadar başka pembe yok. Ee takımda vp ye geçti, daha ne olsun?

Bunlari iyi fiyatlarda yakalarsaniz, 1 sene sonra ferrariye binersiniz. Şaka şaka, o kadar değil ama alnimdan her yerimden öpmek istersiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı