CS:GO'da değeri artacak eşyalar hangileri?

Buna katılıyorum 62 TL'ye aldığım karakterin fiyatının 100 küsur liraya çıktığına şahit oldum kısa dönemde.

Hocam harbidende bayağı artmış 2-3 hafta önce falan 20 liraydı almadım şu an en ucuzu 40 lira parada kalmadı hesapta. Sizce daha da artar mı?
Karakterlerin fiyatı artıyor hocam

Hocam harbidende bayağı artmış 2-3 hafta önce falan 20 liraydı almadım şu an en ucuzu 40 lira parada kalmadı hesapta. Sizce daha da artar mı?

Büyük ihtimalle en az silah skinleri kadar artacak fiyatları eğer imkanınız varsa illa kullanmanıza gerek yok alıp bekletin sonra da satarsınız yazın hem CS2 çıkıyor hem de bütün gençlerin en çok oyunlara gömüldüğü dönem olduğu için bir anda topluluk pazarında ki ürünlerin fiyatları uçacaktır diye düşünüyorum (not: Müzik kitine yatırım yapmayın ben fazlasıyla zarar ettim siz etmeyin)

CS:GO'da item fyatları arttığından Steam'deki tüm paramla item aldım. Ama tek çeşit kasa aldım yılan ısırığı kasası. Her kasadan 1'er tane mi almam daha iyi olur yoksa ferk etmez mi? Ben tek çeşit olduğundan fiyatı düşerse zarar edeceğimden korkuyorum. Değeri daha fazla artabilir dediğiniz itemler var mı?

Hatıra paketi al bitince değerlencek en mantıklısı geçen sene 50TL idi şimdi 200 300 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı