CS:GO'da Desert Eagle ile adam vuramıyorum

Bu olay CS 1.5'den beri var ve hiç değişmedi, Valve'a selam olsun.
1sn aralıkla ateş ediyorsunuz bir süreden sonra el alışkanlığı oluyor.
Aynen sağolsun bir arkadaş beni çalıştırdı Desert Eagle için. Saniyeye yakın aralıklarla sıkınca daha yakın toplayabiliyorsun.

Sonuç: Yine sevmedim, yine USP-S ile “Allahsızlarrr” diye bağırarak aralarına atlıyorum🤣

Aynen sağolsun bir arkadaş beni çalıştırdı Desert Eagle için. Saniyeye yakın aralıklarla sıkınca daha yakın toplayabiliyorsun.

Sonuç: Yine sevmedim, yine USP-S ile “Allahsızlarrr” diye bağırarak aralarına atlıyorum🤣
USP-S'in mermisi az olmasa kullanırdım. P2000 adamdır.

İsabet oranı çok iyi ama. Terörist tarafında default olan tabanca P2000 miydi? P250 miydi?
Terörist tarafındaki Glock.

Tabii o susturucu ile HS atmak iyi zevk veriyor. Ama ne bileyim kafaya gitmeyince de su tabancası gibi oluyor. Öyle olunca da mermisi hemen bitiyor.

Terörist tarafındaki Glock.
Kafa gitti pardon:) Siz hangisinde daha rahatsınız peki? Glock mu USP-S mi?
USP-S daha isabetli ayrıca o susturucu sesi bile kullanmak için yeterli bir sebep bence.
Yanlışlıkla sağ tıklayıp susturucu sökmesini beklemek... ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi resmen;)
Şimdi sen M4A1-S yerine de M4A4 kullanıyorsundur.
Millet bana AUG kullanıyorum diye kızıyor ama AUG daha rahat gelir bana mesela.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı