CS:GO'da en hızlı seçkin hesap nasıl olunur?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar, en son 7 ay önce CS:GO oynamıştım. 2 gün önce yeniden başladım. Oyunda seçkin olup hilesizlerle rekabetçi ve yoldaş girmek istiyorum. Sizce en hızlı XP nasıl kasabilirim? Bu arada rekabetçi ve yoldaş gir gibi öneriler vermeyin lütfen. Çünkü tanımadığım kişilerle girince adam hile açıyor galibiyet siliniyor. Boş yere uğraşıyorum. Bu yüzden seçkin olduktan sonra o modlara girmeyi düşünüyorum.
Bir de seçkin hesap olursam telefon numarası girmek zorunlu mu?

Arkadaşlar, en son 7 ay önce CS:GO oynamıştım. 2 gün önce yeniden başladım. Oyunda seçkin olup hilesizlerle rekabetçi ve yoldaş girmek istiyorum. Sizce en hızlı XP nasıl kasabilirim? Bu arada rekabetçi ve yoldaş gir gibi öneriler vermeyin lütfen. Çünkü tanımadığım kişilerle girince adam hile açıyor galibiyet siliniyor. Boş yere uğraşıyorum. Bu yüzden seçkin olduktan sonra o modlara girmeyi düşünüyorum.
Bir de seçkin hesap olursam telefon numarası girmek zorunlu mu?
Silah yarışı.

Tanıdığınız kişilerle girmeyi deneyebilirsiniz.

Değil.

Hocam Steam hesabımda 18 arkadaşım var ama sadece 1 tanesi CS:GO giriyor. Onunla da bir oyunda tanıştık yani herhangi bir samimiyetim olmadığı için ben gel CS girelim deyince ara ara geliyor. Bazen arkadaşlarıyla topluluk sunucularında takılıyor. Dün onunla 6 kere yoldaş girdik 1 seferinde hile geldi. Onun hesap seçkin ve Silver 5.

Yeni konular

Geri
Yukarı