CS:GO'da FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Öncelikle, ilk olabilecek sebebi yazayım, çalışmazsa sana toplu bir liste atabilirim.
2-3 hafta önce gelen "Boost Player Contrast" özelliği, bu dediğin soruna sebep olabiliyor.
Özellik geldiğinde, herkeste otomatik olarak açılıyor.
Kapatmak için: Ayarlar - > Video Ayarları - > Gelişmiş Video Ayarları - > Boost Player Contrast - > Disabed yapman gerekiyor.

Bilgisayarınızda CPU'nuza entegre bir grafik işlemcisi var ve muhtemelen oyun onu kullanıyor. GeForce Experience uygulamasını indirip CS:GO'yu uygulamaya ekleyin.

Öncelikle, ilk olabilecek sebebi yazayım, çalışmazsa sana toplu bir liste atabilirim.
2-3 hafta önce gelen "Boost Player contrast" özelliği, bu dediğin soruna sebep olabiliyor.
Özellik geldiğinde, herkeste otomatik olarak açılıyor.
Kapatmak için: Ayarlar - > video ayarları - > gelişmiş video ayarları - > Boost Player contrast - > disabed yapman gerekiyor.

Tamam deniyorum olmazsa yazarım.
Bilgisayarınızda CPU'nuza entegre bir grafik işlemcisi var ve muhtemelen oyun onu kullanıyor. GeForce Experience uygulamasını indirip CS:GO'yu uygulamaya ekleyin.

Ekli ve orada da en düşük ayarlara çektim oyunu.

Bilgisayarınız performans modunda mı? Oyun içi sıcaklık değerleriniz nasıl? Mümkünse MSI Afterburner ile oyun içi değerleri buraya atabilir misiniz?

Evet bilgisayarım NVIDIA ayarlarında en düşük ve performans ayarlarında oyuna girip MSI Afterburner'dan oyun içi değerlerimi atacağım.
Evet bilgisayarım NVIDIA ayarlarında en düşük ve performans ayarlarında oyuna girip MSI Afterburner'dan oyun içi değerlerimi atacağım.

GPU kullanımı %70 %80 arası GPU sıcaklığı %80 CPU kullanımı %60 %70 arası RAM kullanımı ise 5800 MB.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı