CS:GO'da gereksiz kick

Hocam bu ranklarda çok dikkatli olmalısınız daha ilk ranklar, alışma sürecindesiniz sanırım. İlk başladığımda bende böyleydim hasar verirdim yanlışlıkla, atılırdım. Fakat siz uyumlu olmaya ve herkese info vermeye çalışın. Sinirlerinize hakim olmaya çalışın yoksa yükselmeniz zor oluyor. Bir daha ban yerseniz yine 7 gün yiyeceksiniz. Epey bir süre atılmamanız gerekiyor, dikkatli olun uyumlu olmaya bakın.

LFG sistemini kullanıp 5 türk oyuna girin, girmeden önce miki olmayan varsa lobiden çıkarıp yerine yenisini alın. Atılma durumu olursa o 4 kişiden birinin hayır verme ihtimali yabancılardan çok daha yüksek olur.

Hocam takımdakiler birbirini tanıyorsa kick atıyorlar ondan kaçış yok. Özellikle Ruslar denk gelirse anlaşmalı yapıyorlar. Troll amaçlı. Hatta bir kere Astralis takımından iki oyuncuya geldim sırf daha fazla puan alabilmek için kick attılar bana. O yüzden hangi turnuvayı izlesem Astralis karşısındaki takımı tutarım şüphesiz gıcığım onlara o ikisi yüzünden:)

Bugün bi' maç gireyim dedim girmez olaydım. Maçı önde götürüyoruz tamam sorun yok, adamlar 2 kişi olmuşlar eşkıya gibi her raunt Nuke'da merdivene tırmanıp sıkıştırıyorlar, flash atıp atıp duruyorlar. Biz oy çoğunluğuyla atabiliyor olmamız gerekiyorken yanındaki çanak tutan arkadaşı yüzünden atamadık. Ben arkadaşı 8. rauntta çok sağlam HS atarak adamı vurdum. Sonra bu adam her raunt benim banlanmam için elinden geleni yapıp attığım decoy'a 1hp ile gidip öldü. 30 dakika banlandım ama hala sinirden oyunu oynayamıyorum. (Fragım 30-10-9 bu arada) Çok kanser olabiliyor bazen bu oyun ve adamları oyunbozanlıktan rapor etsen bile banlanmıyorlar.

Geri
Yukarı