CS:GO'da güzel vuruş atmaya korkmak

leyleq

Hectopat
Sürekli kapı arkasından vuruşlar, değişik hareketler deniyorum. Her 5 maçtan birinde illa çok olağanüstü vuruşlar atabiliyorum karşıya. Örneğin, bugün maçta 3 saniye bekleyip sisin içini taradım ve adam HS yedi. Chat'ten direkt sövmeye başladı. Maç tekrarını indirdiğimde sanki duvar arkası adamları takip ediyormuşum gibi Crosshair'im hep üstlerinde geziyor. Birisi raporlasa hile olmadığım halde ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli kapı arkasından vuruşlar, değişik hareketler deniyorum. Her 5 maçtan birinde illa çok olağanüstü vuruşlar atabiliyorum karşıya. Örneğin, bugün maçta 3 saniye bekleyip sisin içini taradım ve adam HS yedi. Chat'ten direkt sövmeye başladı. Maç tekrarını indirdiğimde sanki duvar arkası adamları takip ediyormuşum gibi Crosshair'im hep üstlerinde geziyor. Birisi raporlasa hile olmadığım halde ban yer miyim?
Yemezsin, hileler yemiyor olmayan biri de yemez.

Overwatch'a düşsen bile bir sürü kişi izliyor. Eğer gerçekten hile kullanmıyorsan Overwatch izleyenlerin çoğu anlar hile kullanmadığını.

İyi oynamamak lazım. Güven faktörünü yerle bir ediyorlar.

Korkmanizi gerektirecek bir durum yok. Bunu yapan sadece siz degilsiniz.

Madem hile kullanan yasaklama almiyor, peki bu konu acan kisiler neyin nesi? Durun tahmin edeyim. Bunlar "haksiz" yere yasaklaniyorlar.

Geri
Yukarı