CS:GO'da Haksız Overwatch Banı

ArmlessHere

Hectopat
Yer
Aydın Kuşadası, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen™ 5 3600 3.6ghz (Turbo 4.2ghz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache
AMD SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6
Asrock A520M-HDV AMD AM4 DDR4 Micro ATX
MLD M300 500GB NVME 2280 Gen3x4 M.2 SSD
Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache
Meslek
Öğrenci - (Yazılım Öğreniyor.)
Hiç bu hesabımda hile açmadım ama bugün canım sıkıldı CS:GO'yu indirdim eve geldim oynadım. 1 el oynarken de oyun içi Overwatch ban yedim. Biraz şüpheli vurmuş olabilirim. Longtan M4A1-S ile a site deagle bakan adama onetap attım falan en son a site bomba kurmuş karşı takım ninjanın oraya AWP ile pusmuş adam silahın ucu gözüküyordu besbelliydi. Bende Shift basa basa aimi oraya tutarak çıktım bir anda vurdum kafasına sonra bombayı çözdükten sonra el bitti ban yedim. Steam desteğe de yazdım elimde videolu kanıt var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yeme sebebin bu maç değil dostum Overwatch geçmiş maçlarında inceletir öyle gerekirse ban verir sana oyun içinde banı sadece bildiğim kadarıyla VAC atıyor kendisi direkt

Hiç bu hesabımda hile açmadım ama bugün canım sıkıldı CS:GO'yu indirdim eve geldim oynadım. 1 el oynarken de oyun içi Overwatch ban yedim. Biraz şüpheli vurmuş olabilirim. Longtan M4A1-S ile a site deagle bakan adama onetap attım falan en son a site bomba kurmuş karşı takım ninjanın oraya AWP ile pusmuş adam silahın ucu gözüküyordu besbelliydi. Bende Shift basa basa aimi oraya tutarak çıktım bir anda vurdum kafasına sonra bombayı çözdükten sonra el bitti ban yedim. Steam desteğe de yazdım elimde videolu kanıt var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam olarak videonun neresinde vurduğun kısım?

Ben ban yedirecek bir vuruş göremedim. Belki daha öncesi için atmışlardır.

CS 1.6 dada oynuyordum propublic falan oradan bot ban atıyordu aim: 1 aim: 2 diye 5 olunca banlıyordu eskiden öyle ban yerdim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı