CS:GO'da haksız yere Overwatch ban

Son durum nedir? Bugün ya v.a.c dönüşücek ya da o.w ban devam eğer V.A.C yazmaz ise 2-3 ay a kaldırılır yasağınız bende yemiştim haksız yere ve kaldırdılar.

csgoteamfeedback [at] valvesoftware [dot] com adresine mail atmanı tavsiye ederim. Geçen attıkları tweette tüm mailleri okuduklarını söylemişlerdi.

Yasaklamanin VAC yasagina dönüsmemesi iyi bir sey. Eger VAC yasagina dönüsseydi, o zaman hata yok derdim. Dönüsmedigi sürece hata payi bulunuyor. Tabii yasaklamanin kalkip kalkmayacagini siz bizden daha iyi bilirsiniz. Hile kullanmadiginizdan eminseniz beklemekten baska yapabileceginiz bir sey yok.

Yasağınız kalktı mı veya Vac Ban'a dönüştü mü hocam ?

Yasaklamanin VAC yasagina dönüsmemesi iyi bir sey. Eger VAC yasagina dönüsseydi, o zaman hata yok derdim. Dönüsmedigi sürece hata payi bulunuyor. Tabii yasaklamanin kalkip kalkmayacagini siz bizden daha iyi bilirsiniz. Hile kullanmadiginizdan eminseniz beklemekten baska yapabileceginiz bir sey yok.
Birşey soracağım hocam, bende ban yedim ve profilimde 1 oyun yasaklaması yazıyor 224 gündür. Bu kadar zaman geçmiş ama sizce kalkar mı ?

Geri
Yukarı