CS:GO'da Haksız Overwatch Banı

Bende sorun olan bir şey göremedim desteğe yazın bir yanlışlık olmuş olabilir.

Desteğe yazmıştım.
Merhaba,

CS:GO oyun yasağınızla ilgili bilgi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu bilgi incelenmek üzere CS:GO ekibine iletilecektir.

CS:GO oyun yasaklarıyla ilgili bilgileri (neden verildikleri de dâhil) burada bulabilirsiniz.

Bu destek talebiyle ilgili başka bir yanıt almayacağınızı lütfen unutmayın. CS:GO ekibi bireysel başvurulara yanıt veremese de bu yolla gönderilmiş talepleri incelemektedir.

Yasaklamanız ile ilgili paylaşmak istediğiniz başka bilgiler varsa bu destek talebine yanıt vermekten çekinmeyin. İşlem görmeyen destek talepleri otomatik olarak 14 gün sonra kapansa da destek talebinizin içeriği CS:GO ekibinin incelemesi için erişilebilir durumda olacaktır ve hesabınızla ilişkili olarak kalacaktır.

Bunu yazdılar ardından bende bu videonun linkini bıraktım.

Başka hesaplarda açtınız mı yani?

Açtım ama eski bilgisayarımda açtım o da 30 FPS anca veriyordu CS:GO'da şuankinde hiç açmadım topluluk sunucusunda falan.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230307-020502_Steam.png
    Screenshot_20230307-020502_Steam.png
    274,3 KB · Görüntüleme: 123
Sadece bahsettiğiniz iki vuruş anını izledim. Bu vuruşlar için ban atan arkadaş kimse onu banlasınlar bence Steam'den tamamen. Komik. He oyun içinde başka şüpheli durumlar varsa bilemiyorum, tamamını izlemedim. :D

Sadece bahsettiğiniz iki vuruş anını izledim. Bu vuruşlar için ban atan arkadaş kimse onu banlasınlar bence Steam'den tamamen. Komik. He oyun içinde başka şüpheli durumlar varsa bilemiyorum, tamamını izlemedim. :D

Yani bilmiyorum bunun gibi vuruşları valoranttada yapıyorum 1.6 da da yapıyorum.

Kalkar Steam yanıtsız bırakmaz diye düşünüyorum (arkadaş gerçekten haklı ise.)

Bu hesabımda hiç hile kullanmadım. Kötü olan kısım bende Prime status var onun gitmesi beni yakar.

Yeni konular

Geri
Yukarı