CS:GO'da hep hile geliyor

Smurf hesapta hile gelmesi iyi birşey, rakip takımın masumlarını sizden koruyor.

Ayrıca çoğunlukla smurf oynarken rakibi hile sanıyorsunuz ama sadece sizin main rankınızdan yüksek oyuncular gelebiliyor, kendim de smurf girdiğimde her hareketinden Nova4-MGE arası olduğunu anladığım oyuncular geliyor karşıya ve sürekli hile diyorlar bana, smurf girerken sizden iyisinin karşıya gelme ihtimalini unutmayın.

O video eskimedi mi ya? Güven faktöründen falan bahsediyor tüm oyuncuların bildiği klasik şeyler. Ama artık güven faktörünün de pek bir olayı kalmadı bazı arkadaşlarımdan duydum CS:GO'nun Overwatch sistemi sorunlu galiba şuan o yüzden çok rahat rakibine hile gelebiliyor. Hile gelmemesi için tavsiye edebileceğim bir kaç şey Sadakat rozetin olsun ve sadakat rozeti olan adamlarla gir. Madalyalı kişilerle oyna, güven faktörü olayını bence artık söylememe gerek yok. Yoldaşta çok hile gelir MM oyna. Başka verebileceğim pek bir tavsiye yok sanırım yüksek elo da daha fazla hile mevcut aklında bulunsun birde farklı map olayı cacık bir işe yaramaz. Tavsiyem FACEIT'e geçmen yönünde.
Ben Cs:Go oynamıyorum. Bu videoyu bir yıl önce filan görmüştüm merak edip açmıştım, sonra aklıma geldi videoyu mesaj olarak atayım diye. Ama bu taktiklerin eskidiğini bilmiyordum.

Smurf hesapta hile gelmesi iyi bir şey, rakip takımın masumlarını sizden koruyor.

Ayrıca çoğunlukla smurf oynarken rakibi hile sanıyorsunuz ama sadece sizin main rankınızdan yüksek oyuncular gelebiliyor, kendim de smurf girdiğimde her hareketinden nova4-mge arası olduğunu anladığım oyuncular geliyor karşıya ve sürekli hile diyorlar bana, smurf girerken sizden iyisinin karşıya gelme ihtimalini unutmayın.

Yalnız hilr dediğim 10 el üst üste mevlana geldi ve ne zaman oyuna girsem mevlana geliyor ve hiçbir zaman Türk göremiyorum oyunda.ve herzaman türkler istek atardı artık türk yok bikr bazen liste boş oluyor hatta davet listesi.

FACEIT Premium alıp orada oynayabilirsin. Ama ben bütün rekabetçi oyunları bırakmanı tavsiye ederim çünkü zevksiz, sadece sinir oluyorsun ve her zaman senden iyi biri olur ya da hile. :)

Benden iyi birinin olması bana koymaz. Bu bir gerçek, hayatta daima senden iyi olan biri vardır. Hile olmasın yeter teşekkürler bu bilgin için.

2700Win 5K saat global main hesabım 3 maçta leme düştü sürekli kendi takımıma gelen hilecileri attım diye. Bir de ban yedim. 45 gün sonra ne oldu garip bir şekilde VAC yedim. Sebebi numara banı. Üzüldüğüm tek nokta 450 TL envanter gitti. Deymez bu oyuna. Oynamayın.

Arkadaşlar uzun süredir oyunlarıma hile gelmiyor Prime olmak ve yüksek güven faktörüne sahip olmak yetiyor genelde bir kaçta madalyanız varsa zaten çok nadir denk geliyor Steam hesabım aşağıda güven faktörü yeşil örnek olarak dursun.

2700WIN 5K saat global main hesabım 3 maçta leme düştü sürekli kendi takımıma gelen hilecileri attım diye. Bir de ban yedim. 45 gün sonra ne oldu garip bir şekilde VAC yedim. Sebebi numara banı. Üzüldüğüm tek nokta 450 TL envanter gitti. Deymez bu oyuna. Oynamayın.

Numaranın bağlı olduğu hesaplardan birisi VAC yerse ban ikisine de uygulanır diğer hesapta hile yaparsan ban yersin.

Arkadaşlar uzun süredir oyunlarıma hile gelmiyor Prime olmak ve yüksek güven faktörüne sahip olmak yetiyor genelde bir kaçta madalyanız varsa zaten çok nadir denk geliyor Steam hesabım aşağıda güven faktörü yeşil örnek olarak dursun.

Numaranın bağlı olduğu hesaplardan birisi VAC yerse ban ikisine de uygulanır diğer hesapta hile yaparsan ban yersin.

Açıkçası umurumda değil. VAC dalgasında VAC yedim başka hesabım yok :) Geri dönüş yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı