CS:GO'da aşırı hile geliyor

348606

Hectopat
Merhabalar, bay ve bayanlar. Hileciler sürekli geliyor. Benim Steam'de 3 yıllık tecrübem ve 50'yi aşmış oyunum, CS:GO'da 4 rozetim ve 1150 saatim var. Ancak karşıma gelen kişinin 200 saati var ve senden, benden iyi oynuyordur. Bazı zeka küpleri de hesaplarını gizliyorlar CS:GO'daki saatlerini görmeyelim diye. Halbuki rozetinin olmadığını görünce hile ya da smurf olduğu bariz bir şekilde belli oluyor.

Lütfen yardım edin, ben bunlardan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bay ve bayanlar. Hileciler sürekli geliyor. Benim Steam'de 3 yıllık tecrübem ve 50'yi aşmış oyunum, CS:GO'da 4 rozetim ve 1150 saatim var. Ancak karşıma gelen kişinin 200 saati var ve senden, benden iyi oynuyordur. Bazı zeka küpleri de hesaplarını gizliyorlar CS:GO'daki saatlerini görmeyelim diye. Halbuki rozetinin olmadığını görünce hile ya da smurf olduğu bariz bir şekilde belli oluyor.

Lütfen yardım edin, ben bunlardan nasıl kurtulabilirim?

Seçkin oldum ve seçkinde az geliyor.

1200 saat oynadım seçkinim. Sadece 2 kere hile geldi oda ölüm maçında. Ban yemekten korktuğu için ölüm maçı giriyordu.

Seçkin olun ve zırt pırt maçtan çıkmayın, güven faktörünü düşürüyor.
Ben maçtan atıla atıla öyle bir düştüm ki, hile aç diyorlar açmıyorum kick yiyorum. Yani önce seçkin olun, sonra rekabetçi girin.

Güven faktörünü düşürmemeye çalışın. Oyuna doğru düzgün hile koruması gelmeden oynanmaz bence. Ölüm maçı atayım diyorsun hile dolu, rekabetçi giriyorsun illa 1-2 tane hile geliyor. Fark etmesen bile onlar arkada legit olarak hile kullanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı