CS:GO'da hile kullanmadığım halde VAC ban yedim

Dostum ben envanterinde değilim yani main hesabımın gittiğine üzülüyorum şimdi 70 küsür liraya yeni hesap alırsın fakat sadakat ve saatin düşük olduğu için temiz adamlarla oynayamıcağım sorun orda.
Bana attıkları banda haklılardı fakat benim de main hesabım gittiği için üzülmüştüm ben de. En az senin kadar anlıyorum. Maalesef banı açabileceğini düşünmüyorum fakat açtıran bir Youtuber vardı, şansınızı deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı yok. Birkaç tane acemi müfettiş hata yapmış; banınız en kötü 2 haftaya açılır.
Hile kullanmadığınız konusunda size inanıyorum eğer gerçekten kullanmadıysanız açılır :)

Dostum iyi yorumların için teşekkür ederim fakat arkadaşlarımla konuştuğum zaman kayıtlarda 1 adet VAC yasağı diyor. Steam profilimde bunun oluru nedir? Yani nasıl destek ekibi ile iletişime geçip bu konuyu izah edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben envanterinde değilim yani main hesabımın gittiğine üzülüyorum şimdi 70 küsür liraya yeni hesap alırsın fakat sadakat ve saatin düşük olduğu için temiz adamlarla oynayamıcağım sorun orda.
Belkide satın aldığınız kişi girip hile açmıştır.
Siz ne yaparsanız yapın esas kişi satıcı olduğu için her şey onun elinde.

Dostum iyi yorumların için teşekkür ederim fakat arkadaşlarımla konuştuğum zaman kayıtlarda 1 adet VAC yasağı diyor Steam profilimde bunun oluru nedir yani nasıl destek ekibi ile iletişime geçip bu konuyu izah edebilirim?

VAC sistemin adıdır; sonuç olarak ban yemediniz. Hesabınızda yazan yazı geçici bir yazı. Sadece müfettişler tarafından ban yediniz. (Tecrübesiz müfettişler prefire veya shoulderpeek'i bile şüpheli buluyor.) Steam dosyalarınızı taradıktan sonra banınız açılır.

Valve kimseye haksız yere VAC atamaz. Profiline baktım. Envanterinde bıçak falan var zannettim. Envanterdekilerin çoğu değersiz. Profilinde 11 sayfa yorum var ve çoğu kişi hile demiş. İstediğin kanıtı Valve'ye iletebilirsin. Geri dönmezler bile 🙂.
Dostum ekran görüntüleri diye bır kısım var ak ve m9 u görmedin galiba 11 sayfa yoruma tekrar bak ve kaç pozitif kaç negatif yorum olduğuna bak overwatch yapan çoğu insan nova ve 200 wini olan insanlar çoğu kişi xp takviyesi almak için overwatch yapıyorlar oyun bilgisi olmayanlar kişi sayısı csgo topluluğunda çok.Herkeste bir şey havası valve hata yapmaz vb yorumlar youtube da veya twitchte böyle insanlar çok haksız yere ban yiyen bırakın artık şöyle yorumları birazdan geniş açıdan bak dostum....

@Prelüd kankam 2 dir etiketliyorsun bu söz için, çok beğendiysen an itibari ile telif haklarını sana veriyorum. Artık bu söz senindir. Tepe tepe kullan.🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı