CS:GO'da hilecinin böylesi!

JamesBond007

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar inanılmaz bir olay var. VAC ban yememek için neler yapıyorlar ya.
2 adet profil linki koyacağım. İkisini de inceleyin.
Sıradan bir CS:GO matchmaking oynuyoruz ben ve 3 arkadaşım. Karşı takım ise...
Beni, ölüpte herkese bu adam hile diyen tiplere karıştırmayın. Yaklaşık 2 defa pre-fire ile öldürüldüm ve maçta son roundda 2vs3 durumda hiç ses vermediğim halde kapı arkasından AWP ile öldüm. İnanmayan varsa clip de atabilirim.
Her neyse vereceğim bu 2 profili reportlamanızı istiyorum. Birinci profil hile için ikincisi ise hileye yataklık yapan için.
Profil 1: Steam Community :: UrsuB3H3M0TH
Profil 2: Steam Community :: Kawasaki
Bu haysiyeti 0'ın altında olan şahıslar maçın son roundlarına doğru oyundan ayrıldılar ve birbirlerinin isimlerini değiştirdiler hala da isim geçmişinde duruyor. Başına böyle bir şey gelen varsa bir anlatsın neler oluyor? VAC ban yememek bu kadar mı kolay!

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar inanılmaz bir olay var. VAC ban yememek için neler yapıyorlar ya.
2 adet profil linki koyacağım. İkisini de inceleyin.
Sıradan bir CS:GO matchmaking oynuyoruz ben ve 3 arkadaşım. Karşı takım ise...
Beni, ölüpte herkese bu adam hile diyen tiplere karıştırmayın. Yaklaşık 2 defa pre-fire ile öldürüldüm ve maçta son roundda 2vs3 durumda hiç ses vermediğim halde kapı arkasından AWP ile öldüm. İnanmayan varsa clip de atabilirim.
Her neyse vereceğim bu 2 profili reportlamanızı istiyorum. Birinci profil hile için ikincisi ise hileye yataklık yapan için.
Profil 1: Steam Community :: UrsuB3H3M0TH
Profil 2: Steam Community :: Kawasaki
Bu haysiyeti 0'ın altında olan şahıslar maçın son roundlarına doğru oyundan ayrıldılar ve birbirlerinin isimlerini değiştirdiler hala da isim geçmişinde duruyor. Başına böyle bir şey gelen varsa bir anlatsın neler oluyor? VAC ban yememek bu kadar mı kolay!

CS oynayan var mı hala ya önüne geçen hile açıp oyun oynuyor oyunun zevki 0

1000 saatten fazla oynamıştım ama yazık etmişim.. En son birkaç yıl önce eldiven güncellemesi gelince bıraktım. Oyuna gireyim dedim 5.6gb güncelleme gelmiş, eldiven eklendi felan yazıyor sürüm notunda, dedim ne kadar güzel. İndirdim bir baktım en kötü eldiven 1000 lira 😀 Oyun o kadar saçma ki oynamak için para vermişim(o zaman ücretliydi) buna rağmen oyun içindeki hiçbir içeriğe erişemiyorum. Erişememem bir kenara oyunun kendi mağazası yok.. Kutu açıp bir şeyler çıkarayım desen onu da denedim 100 liralık kutu açtım 7 liralık eşya düştü :D. Ben hayatımda bu kadar sömürge bir oyun görmedim.

İşin hile kısmıysa bambaşka tabi..

Herkes hile olduğu için sadece arkadaşlarımla 1V1 atmak için oynuyorum.

Geri
Yukarı