CS:GO'da hilecinin böylesi!

Bir yıldan fazla süredir aktif olarak valorant oynuyordum geçen gün bir cs gireyim dedim, forumda bir kaç kişi hilelerin azaldığını söylüyordu dedim bir bakayım. Girdiğim ilk basit eğlence maçında karşıda bir hile vardı, sonra bizim takımdan birisi daha açtı sonra böyle böyle maçta en az 5-6 tane hileci vardı benim fark ettiğim. Yere baka baka koşup hs atanlar mı dersin kayarak koşanlar mı yemin ediyorum ben bıraktığımda böyle değildi iğrenç bir hal almış oyun. İğrendim oyundan o derece söylüyorum, bir daha birisi yok hile azaldı yok şöyle oldu oyun iyi derse adam yerine bile koymam artık. İğrenç gerçekten, seninde bırakmanı öneriyorum. Ya da oynayacaksan topluluk sunucularına falan gir. Gerçi oraya da yeni gelenlere "gardeşim reyel nikini girsene" diyip gerçek ismim bu diyince inanmayıp banlayan bir sürü andaval admin var. Topluluk sunucularına girmek için de herhalde referans almak lazım artık. Şaka gibi bir oyun, resmi sunucuları hileden geçilmiyor topluluk sunucuları ise çeteleşmiş kendi obalarını kurmuşlar resmen.

Eki Görüntüle 1276418
Evet hocam hiç CS girmedim ya da fan boyluk yapıyorum.

Mesele rütbe mi? Bende kartalım mesele CS'nin seçkin aktifken seçkin olmayan hesapla eşleştirme yapması. Ki bunu genellikle yapıyor. Yapmıyor diyen yalan söylüyordur. Kaldı ki VAC sistemi oyun bedava olduktan sonra iyice b*ka sardı. Adam mevlana açsa dahi uzun süre ban yemiyor. Sanırım Valve'nin mantığı şu hile kullansada kullanmasada millet oynuyor her iki kesimede kasa, anahtar, bilet satar yolumu bulurum. Aksi takdirde IP ban bile atsa şu an yarı yarıya hile azalırdi. Mesele kötü oynamak bile değil mesele hile kullanımının çok bariz olması. Örnek en son girdiğim maçta herif 100 metreden deagle ile abartısız üç el de herkesi kafadan tekledi. Bunun olması çok düşük bir ihtimal. Pro oyuncular bile böyle oynamıyor. Özetle hile koruma sistemi tamamen çöp. Deathloop oynarsanız arada ki farkı daha iyi anlarsınız.

Mesele rütbe mi? Bende kartalım mesele CS'nin seçkin aktifken seçkin olmayan hesapla eşleştirme yapması. Ki bunu genellikle yapıyor. Yapmıyor diyen yalan söylüyordur. Kaldı ki VAC sistemi oyun bedava olduktan sonra iyice b*ka sardı. Adam mevlana açsa dahi uzun süre ban yemiyor. Sanırım Valve'nin mantığı şu hile kullansada kullanmasada millet oynuyor her iki kesimede kasa, anahtar, bilet satar yolumu bulurum. Aksi takdirde IP ban bile atsa şu an yarı yarıya hile azalırdi. Mesele kötü oynamak bile değil mesele hile kullanımının çok bariz olması. Örnek en son girdiğim maçta herif 100 metreden deagle ile abartısız üç el de herkesi kafadan tekledi. Bunun olması çok düşük bir ihtimal. Pro oyuncular bile böyle oynamıyor. Özetle hile koruma sistemi tamamen çöp. Deathloop oynarsanız arada ki farkı daha iyi anlarsınız.
Öyle bir şey yok dostum oyunu bugün 0 dan hesap açıp oyunu satın alsan hiç madalyanın olmaz ama seçki hesabı olanlarla beraber oynarsın.

Arkadaşlar inanılmaz bir olay var. VAC ban yememek için neler yapıyorlar ya.
2 adet profil linki koyacağım. İkisini de inceleyin.
Sıradan bir CS:GO matchmaking oynuyoruz ben ve 3 arkadaşım. Karşı takım ise...
Beni, ölüpte herkese bu adam hile diyen tiplere karıştırmayın. Yaklaşık 2 defa pre-fire ile öldürüldüm ve maçta son roundda 2vs3 durumda hiç ses vermediğim halde kapı arkasından AWP ile öldüm. İnanmayan varsa clip de atabilirim.
Her neyse vereceğim bu 2 profili reportlamanızı istiyorum. Birinci profil hile için ikincisi ise hileye yataklık yapan için.
Profil 1: Steam Community :: UrsuB3H3M0TH
Profil 2: Steam Community :: Kawasaki
Bu haysiyeti 0'ın altında olan şahıslar maçın son roundlarına doğru oyundan ayrıldılar ve birbirlerinin isimlerini değiştirdiler hala da isim geçmişinde duruyor. Başına böyle bir şey gelen varsa bir anlatsın neler oluyor? VAC ban yememek bu kadar mı kolay!

Dostum hilecilerden daha çok kazanıyorlar bu zaten işlerine geliyor bu piyasanın içinde olduğumdan az çok bilgim var sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Oyunda hile kodlamak aşırı basit bypass yapmana gerek kalmadan kullanabiliyorsun ve VAC bunu tespit edemiyor. En azından FACEIT AC'yi oyuna enjekte etselerde anlaşıp normal dereceliyide hilesiz oynayabilelim.

1000 saatten fazla oynamıştım ama yazık etmişim. En son birkaç yıl önce eldiven güncellemesi gelince bıraktım. Oyuna gireyim dedim 5.6 GB güncelleme gelmiş, eldiven eklendi falan yazıyor sürüm notunda, dedim ne kadar güzel. İndirdim bir baktım en kötü eldiven 1000 lira 😀 oyun o kadar saçma ki oynamak için para vermişim(o zaman ücretliydi) buna rağmen oyun içindeki hiçbir içeriğe erişemiyorum. Erişememem bir kenara oyunun kendi mağazası yok. Kutu açıp bir şeyler çıkarayım desen onu da denedim 100 liralık kutu açtım 7 liralık eşya düştü :D. Ben hayatımda bu kadar sömürge bir oyun görmedim.

İşin hile kısmıysa bambaşka tabii.

Şans işte hocam.

Bende de maç sonu hiç para yatırmamama rağmen (Steam hesabım kısıtlı mod hala) 800 TL'lik SG553 skini düşmüştü. Dikkatinizi çekerim kasa falan açmadım maç sonu düştü. Hatta bir şeye danışmak için burada konu bile açmış olmam lazım.

Adamın güven faktörü %7 falan zaten faceit 3 level 0.69 kda böyle bir insanın kapı arkası vurabilmesi için biraz gelişmesi lazım çünkü önünde ki adamı vurmakta zorluk çekiyor olabilir .

Gümüş rank normal hesap = hileler ve smurfler
Gümüş üstü seçkin hesap = para yatırılmis kaliteli hileler
Valve de keyfine baktığı için paralı hilelere yapacak pek bir şey yok.

Arkadaşım hile kullanıyordu, parayla aldım ban yemiyorum dedi. Hem oyun içinden hem de Steam üzerinden rapor attım. 1 yıl geçti aradan halen ara sıra giriyoruz onunla ban falan yemedi Valve hile konusunda Uzi - Umrumda Değil dinlemekle yetiniyor.

Geri
Yukarı