CS:GO'da hızlı rütbe atlama

Sizce şans mı kol mu?

• Oy verenlerin toplamı
    78
benim tercihim faceit,esea geçebilirsin bana göre esea daha iyi ama faceitte daha ilerleyebilirsin gibi. Koluna güveniyosan kendini iyi oynuyomuş gibi düşünüyosan faceite gir oyna rekabetçide kimse gelişemez birbirimizi kandırmayalım. :D
Dust2 Mirage İnferno Office girmessen diğer maplere alışırsan gerisi geliyor zaten :p
Cobblestone ölmeseydi onuda söyleyecektim çok güzel mapti.

Arkadaşlar selam, benim CS:GO hesabım rekabetçide Silver 1 fakat, yoldaş modunda Nova 2.
Benim yetenek grubum Silver 1 değil, her zaman maçı taşıyorum ve ilk maç Win ikinci maç lose alarak elo hellde kalıyorum.
Galiba şans işi.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Bir gün Gabe Newell' e sormuşlar.
Hocam bu rank sistemi nasıl çalışıyor diye.
O da demişki: Valla bende bilmiyorum.
Araştırın böyle bir röportaj bulursunuz. :D

Arkadaşlar herkes Faceit, Esea falan geç demiş ama adamın çok düşük bir eloda olduğunu görmüyorsunuz sanırım. Faceit geçerse hem kendi çok zorlanır hem de diğer oyunculara ayak bağı olur.

Üst üste kazanırsanız ve bu böyle devam ederse daha hızlı rank atlıyorsunuz. Ama diyelim üstüste kazanarak nova 1'den nova 2'ye çıktınız bir sonraki maçta 1 defa kaybederseniz sizi nova 1'e atıyor ve ondan sonra 1 maç kazansanız bile nova 2'ye atmıyor. Nova 2'ye çıkmak için yine uğraşmanız gerekiyor. Aşırı saçma.

Rütbe atlamak için azcık şans olacak, arkadaşla beraber pubg den sıkılıp açtık bi account :) bi iki el kazandık arkadaş çıktı ben tek devam ettim. Ben 20 vinde silverda kaldım, arkadaş ara ara girdi ama her girmesi win oldu, sonuç ben 20 maçta silver kaldım o 10 winde nova 2 oldu. Ciddiyim bak :)

Kimse kusura bakmasın fakat, herkes hak ettiği yerdedir. Şu kadar adam vuruyorum, şöyle yapıyorum gibi şeyler yetersiz. Eğer maçı taşıyorsan, zaten Silver 1 gibi bir seviyede kalmazsın. O yüzden önce kaybetmeyi öğrenmek, sonra nasıl kazanılacağını öğrenmek gerekir. Oyunda yaptığın her şey ekstra puan olarak geliyor sana. Hiç olmadı yeni hesap satın alıp gerçekten hangi rütbede oynadığını öğrenebilirsin. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı