CS:GO'da hızlı rütbe atlama

Sizce şans mı kol mu?

• Oy verenlerin toplamı
    78
Düşük rankta Faceit veya ESEA geçmeni önermem daha fazla gelişince oynamalısın bence.
MM'de kendini geliştirebileceğini sanmıyorum. Kanser olup kafayı yemektense, 5-24 gibi bir skorla Faceitte yenilsin daha iyi. Böyle böyle kendini geliştirebilir. Bol bol harita taktikleri, aim kasma taktikleri izle. Maça girmeden önce 2 ölüm maçı gir elin ısınsın. Bolca bot vur ve Faceit gir. Hiç olmazsa adam gibi ölür zevk alırsın.

Merhaba yaklaşık 3000-4000 saat oynamışlığım var. Nova 3 rankına kadar gerçekten çok zor geçecek sizin için bana göre. Ondan sonra keleş 1 felan derken güzide olursun. 1 ay sabret :)

Hileden geçilmiyor zaten boş ver bende sürekli rütbe düşüyorum her el hile geliyor. Gir eğlencesine oyna veya sistemin kaldırıyorsa R6 geç.

Rainbow CS:GO ile kıyaslanamayacak kadar zordur bu arada :D. CS:GO'da keleş olmama rağmen Rainbow'da ilk başlarda hiç adam alamıyordum :)

Üst üste kazanırsanız ve bu böyle devam ederse daha hızlı rank atlıyorsunuz. Ama diyelim üstüste kazanarak nova 1'den nova 2'ye çıktınız bir sonraki maçta 1 defa kaybederseniz sizi nova 1'e atıyor ve ondan sonra 1 maç kazansanız bile nova 2'ye atmıyor. Nova 2'ye çıkmak için yine uğraşmanız gerekiyor. Aşırı saçma.
Hayır o tamamen şans işi. LEM'den Supreme olduktan sonra 10 maç kaybettiğim halde rank düşmediğim oldu. Aynı şekilde rank atlayıp 1-2 maç kaybettiğimde düştüğüm de oldu.
Rainbow CS:GO ile kıyaslanamayacak kadar zordur bu arada :D. CS:GO'da keleş olmama rağmen Rainbow'da ilk başlarda hiç adam alamıyordum :)
Rainbow çok farklı bir oyun :D CS:GO ile karşılaştırılamaz. Rainbow tamamen taktik üzerine kurulu ve zor ama CS:GO oynayan biri Rainbow'a hemen alışabilir.

Doğrudur hocam, hiç oynayamadım bilgisayarımdan dolayı ama hilenin CS'ye göre çok daha az olduğunu birçok yerde okudum. Alıştıktan sonra Rainbow'un da gayet zevkli olacağını düşünüyorum.

Doğrudur hocam, hiç oynayamadım bilgisayarımdan dolayı ama hilenin CS'ye göre çok daha az olduğunu birçok yerde okudum. Alıştıktan sonra Rainbow'un da gayet zevkli olacağını düşünüyorum.

Evet CS:GO oranla daha az hileye sahip ama hile yokta değil. Benim denk gelmişliğim var. Zaten hiçbir oyunda hile yok diyemeyiz o ayrı mesele :) alıştıktan sonra gerçekten zevkli olabiliyor ama alışırken sinir krizi geçirmiştim :D.

Hayır o tamamen şans işi. Lem'den supreme olduktan sonra 10 maç kaybettiğim halde rank düşmediğim oldu. Aynı şekilde rank atlayıp 1-2 maç kaybettiğimde düştüğüm de oldu.

Rainbow çok farklı bir oyun :D CS:GO ile karşılaştırılamaz. Rainbow tamamen taktik üzerine kurulu ve zor ama CS:GO oynayan biri Rainbow'a hemen alışabilir.

Valla CS:GO oynayan biri değil de FPS tarzı oyunlar oynayan hemen alışır demek daha doğru olur. Çünkü Rainbow çok aşırı farklı bir oyun tarzına sahip.

Kimse kusura bakmasın fakat, herkes hak ettiği yerdedir. Şu kadar adam vuruyorum, şöyle yapıyorum gibi şeyler yetersiz. Eğer maçı taşıyorsan, zaten Silver 1 gibi bir seviyede kalmazsın. O yüzden önce kaybetmeyi öğrenmek, sonra nasıl kazanılacağını öğrenmek gerekir. Oyunda yaptığın her şey ekstra puan olarak geliyor sana. Hiç olmadı yeni hesap satın alıp gerçekten hangi rütbede oynadığını öğrenebilirsin. :)
Hayır dediğin saçma takım kötüyse istersen 60 vur maçı alamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı