CS:GO'da kasa düşürmek için seçkin almaya değer mi?

fz4butbilmiyo

Centipat
Daha fazla  
CS:GO'da yeni güncellemede kasa düşürmek için seçkin olmak gerekiyormuş. Seçkin alıp kasa düşürmeyi düşünüyorum. Günde ortalama 5 saat CS GO oynuyorum. Sizce değer mi seçkin almaya? Haftada kaç kasa düşebilir ve seçkin alınca gelen ayrıcalıklar neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet rekabetçi oynayıp kasa düşüreceğim öyle yaparak zararımı karşılamaya çalışacağım. Zaten normalde de oynuyorum sadece para için değil.
Kast ettiğim şey o değildi. Demek istediğim rekabetçide bir rütbeye erişmek istiyorsanız alabilirsiniz. Sadece kasa için almak saçma olur. Ama dediğiniz gibi günde 5 saat civarı oynuyorsanız alınır.

Çok oynuyorsan al bence en azından faydasını görürsün. Kasa biraz şans işi geçen çarşamba günü 6 saat oynadım kasa falan çıkmadı. Geçen hafta 2 tane düştü.

Değmez, Allah bilir kaç senedir oynuyorum düşürdüğüm kasaların toplam fiyatı maksimum 50-60TL eder.

2 senedir oynayan arkadaşıma düşen kasaların, skinlerin, grafitilerin toplam fiyatları sağ üst köşede yazıyor. E-postasını unuttuğu için ne satabiliyor ne takas yapabiliyor maalesef. Siz 20 kuruş 30 kuruş deyip sattığınız için az gibi gelmiş bence gözünüze. Onlar birikip dağ oluyor. 😃 900 saati var bu arada.
1624650972440.png

CS:GO'da yeni güncellemede kasa düşürmek için seçkin olmak gerekiyormuş. Seçkin alıp kasa düşürmeyi düşünüyorum. Günde ortalama 5 saat CS GO oynuyorum. Sizce değer mi seçkin almaya? Haftada kaç kasa düşebilir ve seçkin alınca gelen ayrıcalıklar neler?
Seçkin almaya değer, parası çıkmaz ama oyunu günde 5 saat oynuyorsan ve troll,hile tarzı şeyler geliyorsa bence alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı