CS:GO'da kasa satmak mantıklı mı?

Eskiden kasalar çok daha kolay düşüyordu. Şimdi değerleri dolar kurundan bayağı arttı. Bence satmak mantıklı. Zamanında 5 liraya kasa düşürdüğümde seviniyordum. Şimdi kasaların fiyatları süper.
CS:2 gelecek diye heralde piyasa resmen çakıldı. Fiyatlar bayağı alt seviyede.

Yok kanka, 2-3 saat önce sattim 13'e.
Kanka elimde var şu an en düşük 9₺ yazıyor ona istinaden dedim. arkadaş 20₺'den aşağı kasa görmemiş ya :D

Sana kasa fiyatlarını sormamıştım. Konu kasa fiyatlarının kuruş bandında olduğunu söyleyen arkadaşla ilgiliydi, yanlış anlayan sensin sanırım.
Ben de sana "20₺ den aşağı kasa yok" dediğin için bu cevabı verdim, anlamayan sensin sanırım.

Ben de sana "20₺ den aşağı kasa yok" dediğin için bu cevabı verdim, anlamayan sensin sanırım.
20 TL'den aşağı kasa yok dediğim mesajı bana gösterir misiniz? Pazarda bulunan her kasa oyunda düşürülüyor mu bu konuda bilgim yok, 100 saat kadardır oynuyorum ve 20 TL'nin altında kasa düşürmedim. Pazara bakacak olursak 6 TL'ye de kasa var.

Çok da konuyla alakasız ama hala havuz yenilenme çarşamba gece 3 mü?
Sormamın nedeni ben oyunu salı gece aldım ilk oyunda kasa ve skin düşürdüm. Çarşamba geceden beri oynuyorum hala düşen bir şey yok 12 saati geçti aktiflik.

Yeni konular

Geri
Yukarı