CS:GO'da kendimi nasıl daha fazla geliştiririm?

CS GO'da gelişmenin iki ayağı var.

1.'si aim kısmı, ki tamamen kas hafızası, yani idman yaparak çözülebilecek bir şey.

2'si ise bilgi kısmı. Bu kısmı bol bol pro maç izleyerek, yüksek rankli oyuncuları izleyerek çözebilirsiniz. Tavsiyem önce aim kısmını geliştirin, bol bol egzersiz yapın, bir sürü öneri var internette bununla alakalı.

Üstelik eğer ciddi ilgileniyorsanız Reddit gibi sitelerdeki İngilizce rehberleri okuyarak yabancı dilinizin gelişmesinde katkı da yapmış olursunuz. :D

Aim geliştirerek rütbe atlayamazsın, CS'ye ilk 100 saatimde sıklıkla 7 gün ban yerdim. Banım dolana kadar her gün ölüm maçında AWP kasardım, nişan aldığım her düşmanı vuruyordum neredeyse. Başka silahlar için de benzer bir durum oluşmuştu, spray pek beceremesem de istediğim yere nişan alabiliyordum ancak çoğu maçı kaybediyorduk. Ne zaman arkadaşlarımla girmeye ve iletişim kurarak oynamaya başladıysam rütbe atladım, oyundan keyif almaya başladım. Taktiksel oynamaya odaklanmalısın. Hala CT oynarken arada bir fütursuzca düşmanın üzerine yürüyorum ancak rütbe kastığım zamanlarda aynı aim ile LEM çıkmıştım. Demem o ki günde iki buçuk Aim Lab kasmayı bırakmanı ve taktiksel oynamaya odaklanmanı, mümkünse her maça arkadaşların ile veya iletişim kurabileceğin bir takım ile girmeni tavsiye ediyorum.

Geri
Yukarı