CS:GO'da Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Özellikle de Rekabetçi de hileciler gelmeye başlayınca artık Rekabetçi dışındaki modları oynamaya başladım ve bu şekilde oynaman çok daha iyi. Sadece eğlence amaçlı oynamış oluyorsun sürekli bir üstteki ranka geçebilmek için stres yapmıyorsun.

Aim çalışmak için güzel bir seçim olabilir.

Selam,

hileci yorumlarına kapılıp umudunu kırmamanı öneririm; ben seneler önce takımımda hileci çıktığı için elendiğim turnuvadan sonra seneler boyu oynamayarak büyük bir hata yaptım

n0thing'in harika bir udemy kursu var, positioning, aim, communication gibi farklı başlıklar altında konuları bölerek bunları geliştirmek için yapabileceğin aktiviteleri vs. derlemiş. 46 liraydı en son ama kupon kodu vs. bulursan daha da ucuza bağlarsın.
Bizde biliyoruz fakat bir zaman sonra alışır.
yüzme bilmeyen birisini dereye atmak ne kadar yardımcı olur bilemiyorum...

Bizde biliyoruz fakat bir zaman sonra alışır.
Düşük rütbelerden zorlukla çıkmış biri olarak söylüyorum: Faceit, ESEA vb. seviyeleri normal mm' den çok daha yüksek. Silver 1 bir oyuncunun o tarz yerlerde gelişmesine imkan yok. Önce oyunun temel kısımlarını kavraması gerekiyor, ardından ciddi maçlarda oynamaya başlamalı. Örneğin ben; aimbotz gibi haritalarda aim çalışarak, deathmatch, expert botlarla sık sık alıştırma yaparak ancak rütbe atlamaya başladım. Faceit saçmalığı ile değil; çünkü Faceit bana hiçbir şey katmadı.

Düşük rütbelerden zorlukla çıkmış biri olarak söylüyorum: Faceit, ESEA vb. seviyeleri normal mm' den çok daha yüksek. Silver 1 bir oyuncunun o tarz yerlerde gelişmesine imkan yok. Önce oyunun temel kısımlarını kavraması gerekiyor, ardından ciddi maçlarda oynamaya başlamalı. Örneğin ben; aimbotz gibi haritalarda aim çalışarak, deathmatch, expert botlarla sık sık alıştırma yaparak ancak rütbe atlamaya başladım. Faceit saçmalığı ile değil; çünkü Faceit bana hiçbir şey katmadı.
Bende direk faceit başla demedim farkındaysanız ilk mesajıma bakarsanız ilk önce aim çalışmasını sonra mm yerine faceit girmesini tavsiye ettim.

Bende direk faceit başla demedim farkındaysanız ilk mesajıma bakarsanız ilk önce aim çalışmasını sonra mm yerine faceit girmesini tavsiye ettim.
MM ve Faceit arasındaki tek fark Faceit' in 128 tick olması. Öğrenmek isteyenler için en başlanmayacak yer olması da cabası. Ben sadece sizin "Faceit oyna" demenize karşıyım. Diğer dediklerinize bir şey demedim farkıdaysanız.

aim bence bu oyunun yüzde max 30'una falan denk gelir. hoş, faceit lv3'te de çok oyun bilgisine gerek yok, ama ben karşımda (veya takımımda!) valve serverlarinda hic deneyimi olmayan birini gorsem delirirdim sanirim.

Geri
Yukarı