CS:GO'da Kendimi nasıl geliştirebilirim?

ÖLÜM HS cisi

Picopat
212 saat oynadım, Silver 1'im. Kendimi nasıl geliştireceğim? AK ve AWP de iyiyim kendimi nasıl geliştirebilirim ama kötüyüm geçen rekabetçi atarken 2. falan oldum ama gereksiz yere ban yedim. Nasıl gelişebilirim? Usta muhafız olmak istiyorum.

212 saat oynadım, Silver 1'im. Kendimi nasıl geliştireceğim? AK ve AWP de iyiyim kendimi nasıl geliştirebilirim ama kötüyüm geçen rekabetçi atarken 2. falan oldum ama gereksiz yere ban yedim. Nasıl gelişebilirim? Usta muhafız olmak istiyorum.
Sürekli deatmatch surf gibi sunucularda oyna aimbotzde bot vur yavaş yavaş gelişecektir.
Bide okurkan acı çektim düzeltin bence yazıyı.

Sabah kalk. PC'nin tuşuna bas. CSGO adlı mereti aç ardından. Ve oyna. Başka gelişme yolu yok. Deathmatch atabilirsin.

Atölyeden aimbotz haritasını indir ve düzenli olarak aim takip, headshot çalışmaları yap. Nade noktalarını öğren ve her zaman takımına düşmanın konumu hakkında info ver. CS:GO bir takım oyunu; bu nedenle takımla koordine oynamayı öğrenmelisin.

Kendim de denedim, kendini geliştirmek için aşağıya bıraktığım videodakileri harfi harfine uygularsan sonuç alırsın diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sık sık deatmatch gir ve kendine sadece tek atma şartı koy ak ile başlamanı tavsiye ederim. Bir ay sonunda ak ile otomatik kafaya sabitlediğini fark edeceksin eğimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı