CS:GO'da maç sonu XP gelmemesi

MertMtlu

Centipat
CS:GO rekabetçi, yoldaş, ölüm maçlarında XP gelmıyor. Steam'de de skin aldım, parayı cektıler ama skın gelmedı. Neden olabılır? Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı konudan 3 5 tane var ve hepsine cevap verildi.
Cevaba gelecek olursak 1 2 saat içinde xpniz gelecektir yoğunluktan sunucular çöktü beklemekten başka bir şey yapamazsınız.
Hocam sırasıyla ''DWWWW'' rekabetçi maçlarım böyleydi. Rankım nova 1, karşıma 2 maçtır falan nova2'ler gelmeye başlamıştı. Bir maç daha yaptım onda da 'W' oldu. Serverlardan dolayı mı rank atlayamamışımdır?

Hocam sırasıyla "dwwww" rekabetçi maçlarım böyleydi. Rankım nova 1, karşıma 2 maçtır falan nova2'ler gelmeye başlamıştı. Bir maç daha yaptım onda da 'W' oldu. Serverlardan dolayı mı rank atlayamamışımdır?

Tam anlayamadım ama galiba rank atlamadınız ve bu sunucular yüzünden mi diyorsunuz?
Eğer öyleyse bir ihtimal, CS'nin rank sistemi değişik, şöyle söyleyeyim normalde sorun olmasaydı ve siz galibiyet almış olsaydınız atlayamazdınız belki veya atlamanız gerekirken hata yüzünden atlayamadınız. Yani şansınıza atlamanız gerekirken bu hata yüzünden geçici bir şekilde atlayamadınız ya da bugün hiç atlayamayacaktınız.

Tam anlayamadım ama galiba rank atlamadınız ve bu sunucular yüzünden mi diyorsunuz?
Eğer öyleyse bir ihtimal, CS'nin rank sistemi değişik, şöyle söyleyeyim normalde sorun olmasaydı ve siz galibiyet almış olsaydınız atlayamazdınız belki veya atlamanız gerekirken hata yüzünden atlayamadınız. Yani şansınıza atlamanız gerekirken bu hata yüzünden geçici bir şekilde atlayamadınız ya da bugün hiç atlayamayacaktınız.
Dediğiniz doğru bi ihtimal ama. Full Nova 2 olan takımda birinciydim :D Bence daha büyük problemler var gibi.

Dediğiniz doğru bir ihtimal ama. Full nova 2 olan takımda birinciydim :D bence daha büyük problemler var gibi.

Bu konuya cevap vermiştim.

CS:GO ağına bağlanıyor yazıyor diye öyle şu an büyük problem var sunucularda ağa bağlandığınızda geri gelecektir.

Dediğinize bakılırsa aynı şey benim 2 haftadır var yoldaş rankım le 50 60Win aldıktan sonra atlayabildim ve her maçta en yüksek edo bende oluyordu.

Geri
Yukarı