CS:GO'da maçtan düşen kasayı satmak haram mı?

Dedikleriniz dogru fakat, bu kasayi satarak da baskasinin kasa acip kumar oynamasina vesile olmuş olmuyor muyuz?

CS'de ölüm maçından 330 TL değerinde bir kasa düştü. Ben bu kasayı satsam ve o parayı kullansam haram para mı olur?

Hocam kazanacağınız 5 liralık kasa haram olsa ne değiştirir ayrıca emek vermişsiniz kazanmışsınız. Ha tabii 0/12 gittiyseniz bilemiycem.

Dedikleriniz dogru fakat, bu kasayi satarak da baskasinin kasa acip kumar oynamasina vesile olmuş olmuyor muyuz?

Ne anlatıyorsun be abi gözünü seveyim be abla. Milletin yediği haltı da mı sen düşüneceksin ne saçma bir düşünce bu çok gerildim şu an.

Ne anlatıyorsun be abi gözünü seveyim be abla. Milletin yediği haltı da mı sen düşüneceksin ne saçma bir düşünce bu çok gerildim şu an.
Merhabalar, O yazdığım cümleyi kendi adıma söylemistim. Ben hayatımı İslam'a göre şekillendiriyorum. Cünkü dinim İslam. Ve kasa al/sat/yatirim yaptigim icin bu konu hakkinda istişare etmek istedim.

Buna ek olarak, Kişinin tebliğ sorumluluğu, imkanları ölçüsünde ölünceye kadar devam eder.
(bknz. Âl-i İmrân, 3/104 )

Merhabalar, O yazdığım cümleyi kendi adıma söylemistim. Ben hayatımı İslam'a göre şekillendiriyorum. Cünkü dinim İslam. Ve kasa al/sat/yatirim yaptigim icin bu konu hakkinda istişare etmek istedim.

Buna ek olarak, Kişinin tebliğ sorumluluğu, imkanları ölçüsünde ölünceye kadar devam eder.
(bknz. Âl-i İmrân, 3/104 )

Senin dinin yanlış kuran da ve hadislerde hatalar var sen hiç sorguladın mı eski Türkler durduk yere birden , neden Arap dinine inanıyor diye he bu arada senin bu yukarda yazdigina kelebek etkisi de dahil oluyor sen sen doğduğun için babanın milyonlarca sperm i öldü sen önce onların günah ından kurtul sonra gel yaz buraya

Senin dinin yanlış kuran da ve hadislerde hatalar var sen hiç sorguladın mı eski Türkler durduk yere birden, neden Arap dinine inanıyor diye he bu arada senin bu yukarıda yazdigina kelebek etkisi de dahil oluyor sen sen doğduğun için babanın milyonlarca sperm i öldü sen önce onların günah ından kurtul sonra gel yaz buraya

Lan olm sen neden bahsediyorsun ya saçma sapan konuşma burası bir forum adamı germeyin illa bir gün küfür edip ban yiyeceğim bu forumdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı