CS:GO'da nasıl kendime göre bir CFG bulabilirim?

ArmlessHere

Hectopat
Yer
Aydın Kuşadası, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen™ 5 3600 3.6ghz (Turbo 4.2ghz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache
AMD SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6
Asrock A520M-HDV AMD AM4 DDR4 Micro ATX
MLD M300 500GB NVME 2280 Gen3x4 M.2 SSD
Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache
Meslek
Öğrenci - (Yazılım Öğreniyor.)
CS:GO'da kendime göre en iyi CFG nasıl bulabilirim?

Ne tarz bir oyuncusun önce kendini yorumla. Entry fragger mi oynuyosun AWP mi oynuyosun yoksa lurker mısın karar ver. Sonra istersen Pro oyuncuların CFG'lerini deneyebilirsin oyun tarzına göre oyuncu seçersin. ProSettings sitesinde oyuncuların CFG'lerini bulabilirsin.

Ne tarz bir oyuncusun önce kendini yorumla. Entry fragger mi oynuyosun AWP mi oynuyosun yoksa lurker mısın karar ver. Sonra istersen Pro oyuncuların CFG'lerini deneyebilirsin oyun tarzına göre oyuncu seçersin. Prosettings sitesinde oyuncuların CFG'lerini bulabilirsin.

Genellikle ak M4A1-S oyuncusuyum.

CFG falan boş işler gir işte kendine göre yap ayarlarını milletin ayarlarını kullanırsan emin ol performansın çok düşecek.
Neye göre boş kime göre boş. Oyuncuların ayarlarını deneyecek arkadaş zaten. Adı üstünde deneyecek diyoruz. CFG indirince global olcaksın demedi kimse kendisine.
Genellikle ak M4A1-S oyuncusuyum.
Yani b1t, Twistzz, blameF gibi oyunculara bakabilirsin. Xantares derdim şimdi ama kendisi 1024x768 oynuyor alışabilir misin bilmem. Dediğim gibi deneyip görmen lazım.

Neye göre boş kime göre boş. Oyuncuların ayarlarını deneyecek arkadaş zaten. Adı üstünde deneyecek diyoruz. CFG indirince global olacaksın demedi kimse kendisine.

Yani b1t, twistzz, blamef gibi oyunculara bakabilirsin. Xantares derdim şimdi ama kendisi 1024x768 oynuyor alışabilir misin bilmem. Dediğim gibi deneyip görmen lazım.

1024x768 çok iyi oynuyorum ona bakmam iyi olur. Ayrıca b1t, twistzz, blamef oyuncuların ayarlarına bakacağım ondan sonra 1024 ayarında deneyeceğim hepsini.

Yeni konular

Geri
Yukarı