Çözüldü CS:GO'da olan seçkin hesap CS2'de gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpah3er

Decapat
Daha fazla  
Bundan 2 sene önce 20 Level'a çıkarak elde etmiştim. Bugün de kafama estiği için CS2 oynamak istedim fakat oyuna girdiğimde hesabımın seçkin olmadığını öğrendim. CS:GO üzerindeki seçkin hesaplar CS2'ye aktarılmadığı için mi? Yoksa bir hata mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Evet, bu durum doğruymuş. Bilgi almak için Steam desteğe ben yazdım:

Steamdesteksoru.jpg

Verdikleri cevap:

steamdestekcevap.jpg

''Merhaba,

10 Mayıs 2024'ten itibaren, Counter-Strike 2'yi ilk kez başlatan oyuncular, daha önce CS:GO'yu oynama yoluyla ücretsiz Prime Status lisansı edinmişlerse, Prime Status'a sahip olamayacaklar.

Lütfen unutmayın, Steam Destek üzerinden hesaplara ücretsiz Prime Status kopyalarını geri yükleyemiyoruz. Prime Status, oyun içi veya Steam Mağazası'ndan bu bağlantıyı kullanarak satın alınabilir.

Sorununuzla ilgili tüm bilgileri sağladığımız için bu yardım talebini kapatıyorum. Alakasız bir sorununuz varsa lütfen yeni bir yardım talebi açın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Steam Destek
Teddie''

Yani Prime yükseltmesini XP rankı kasarak ücretsiz elde eden kişiler 10 Mayıs 2024'e kadar CS2'ye hiç giriş yapmamışlarsa, Prime yükseltmeleri iptal oluyor.
Bundan 2 sene önce 20 Level'a çıkarak elde etmiştim. Bugün de kafama estiği için CS2 oynamak istedim fakat oyuna girdiğimde hesabımın seçkin olmadığını öğrendim. CS:GO üzerindeki seçkin hesaplar CS2'ye aktarılmadığı için mi? Yoksa bir hata mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hata olabilir. CS:GO üzerindeki seçkin hesaplar CS2'ye aktarıldı.

20 değil, 21 seviyeye ulaşmak gerekiyordu. Ayrıca seviye arttırıp seçkin sahibi olma haziran 2021'e kadardı. Seçkin olduğuna emin misin?

Pardon özür diliyorum dediğin gibi 21 leveldi ve evet seçkin olduğuma eminim maç sonlarında kasa ve skin alıyordum ve arkadaşlarımla birlikte seçkin oyunlarda oynuyorduk.

Hata olabilir. CS:GO üzerindeki seçkin hesaplar CS2'ye aktarıldı.

Ben de öyle olduğunu düşünüyordum ama oyuna girince bir baktım ki seçkin hesap satın al yazıyordu acaba bu sistemi kaldırdılar mı diye düşündüm. Çünkü önceden oynadığım oyunlarda kasa ve skin elde edebiliyordum fakat şimdiki oyunlarımda edemeyeceğim galiba. Eğer bir hataysa yapabileceğim nasıl uygulamalar olabilir. Teşekkürler.

@Alpah3er

Ne kadar doğru bilmiyorum ancak aşağıda bağlantısını verdiğim Steam tartışmasında tartışmaya cevap veren kişi, Prime'ı önceden rank kasarak elde eden kişilerin CS2'ye 10 Mayıs 2024'e kadar girmezlerse Prime yükseltmesinin kaldırıldığını iddia ediyor.

steamdiscussion.jpg

Hatta iddiasına göre Steam destek bunu yazmış. İstersen sen de Steam desteğe bunun hakkında yaz, aynı cevabı verirlerse iddianın doğru olduğunu onaylayabiliriz.

Steamdesteksoru.jpg

Verdikleri cevap:

steamdestekcevap.jpg

''Merhaba,

10 Mayıs 2024'ten itibaren, Counter-Strike 2'yi ilk kez başlatan oyuncular, daha önce CS:GO'yu oynama yoluyla ücretsiz Prime Status lisansı edinmişlerse, Prime Status'a sahip olamayacaklar.

Lütfen unutmayın, Steam Destek üzerinden hesaplara ücretsiz Prime Status kopyalarını geri yükleyemiyoruz. Prime Status, oyun içi veya Steam Mağazası'ndan bu bağlantıyı kullanarak satın alınabilir.

Sorununuzla ilgili tüm bilgileri sağladığımız için bu yardım talebini kapatıyorum. Alakasız bir sorununuz varsa lütfen yeni bir yardım talebi açın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Steam Destek
Teddie''

Yani Prime yükseltmesini XP rankı kasarak ücretsiz elde eden kişiler 10 Mayıs 2024'e kadar CS2'ye hiç giriş yapmamışlarsa, Prime yükseltmeleri iptal oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Eki Görüntüle 2201638

Verdikleri cevap:

Eki Görüntüle 2201639

''Merhaba,

Steam Destek
Teddie''

Çok ilginç. Bildiğim kadarıyla bunun hakkında bir duyuru da yapılmadı. Bir nevi hırsızlık bu.

Çok ilginç. Bildiğim kadarıyla bunun hakkında bir duyuru da yapılmadı. Bir nevi hırsızlık bu.

Evet size katılıyorum teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 2201638

Verdikleri cevap:

Eki Görüntüle 2201639

"merhaba,

10 Mayıs 2024'ten itibaren, Counter-Strike 2'yi ilk kez başlatan oyuncular, daha önce CS:GO'yu oynama yoluyla ücretsiz Prime status lisansı edinmişlerse, Prime Status'a sahip olamayacaklar.

Lütfen unutmayın, Steam destek üzerinden hesaplara ücretsiz Prime status kopyalarını geri yükleyemiyoruz. Prime status, oyun içi veya Steam mağazası'ndan bu bağlantıyı kullanarak satın alınabilir.

Steam destek.
Teddie"

Yani Prime yükseltmesini XP rankı kasarak ücretsiz elde eden kişiler 10 Mayıs 2024'e kadar oyuna hiç giriş yapmamışlarsa, Prime yükseltmeleri iptal oluyor.

Teşekkür ederim yardım ve desteğiniz için.

Geri
Yukarı