Çözüldü CS:GO'da Open IV yüzünden ban yenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xRealdyHD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi akşamlar öncelikle ben GTA V için mod yüklerken Open IV adlı programdan modlarımı yükledim daha sonra kapattım uygulamayı GTA V oynadım vb. sonra CS:GO gireyim dedim girdim sonra birden 6-7 tane Open IV sayfası açıktı applications error diye boş bir sayfa kapattım sayfaları daha sonra CS:GO oynadım acaba CS:GO yüzünden mi yaptı CS:GO'dan herhangi bir ban yer miyim?

Çözüm
@xRealdyHD

İmkansız. CS: GO'dan yasaklama alabilmeniz için yazılımın direkt olarak CS: GO'ya enjekte edilmesi, eklenmesi gerekir.

Mesela Cheat Engine'i ETS2 için kullanıyorsunuz ve CS: GO'ya girecekken arka planda açık unuttunuz. Böyle bir durumda en fazla VAC hatası alırsınız. Yasaklama verilmez.

Kısacası yapacağınız işlem direkt oyunun kendisini etkilemeli. Bu yüzden CS: GO'dan yasaklama alma ihtimaliniz yok.

VAC sisteminin tetiklenmesi için gereken iki altın kural mevcut.

1) Oyunun çekirdek dosyalarına müdahalede bulunmak. DLL ve EXE dosyaları gibi.

2) VAC korumalı sunuculara bağlanmak.

VAC sistemi kafasına göre bilgisayarda tarama yapmaz. Sunucuya bağlandığınız andan itibaren oyun dosyalarında değişiklik olup olmadığına bakar.
Hocam bu program CS:GO'ya enjekte ediliyor mu ? Yani oyunla beraber programı çalıştırdığınızda program etkinleşiyor mu ? Eğer ki etkinleşiyorsa sorun olabilir, VAC korumalı bir sunucuya girerseniz ceza alma ihtimaliniz vardır. Ancak enjekte edilmiyorsa hiçbir problem olmaz, içiniz rahat olsun. Eğer ki "İçim rahat etsin." derseniz, CS:GO'yu botlarla da oynayacaksanız, oyunun çalıştırma seçeneklerine "-insecure" komutunu ekleyin. Bu kodla beraber VAC korumalı sunuculara giremeyeceksiniz, aynı şekilde ceza da almayacaksınız.

Hocam bu program CS:GO'ya enjekte ediliyor mu? Yani oyunla beraber programı çalıştırdığınızda program etkinleşiyor mu? Eğer ki etkinleşiyorsa sorun olabilir, VAC korumalı bir sunucuya girerseniz ceza alma ihtimaliniz vardır. Ancak enjekte edilmiyorsa hiçbir problem olmaz, içiniz rahat olsun. Eğer ki "içim rahat etsin." derseniz, CS:GO'yu botlarla da oynayacaksanız, oyunun çalıştırma seçeneklerine "-insecure" komutunu ekleyin. Bu kodla beraber VAC korumalı sunuculara giremeyeceksiniz, aynı şekilde ceza da almayacaksınız.

Hayır bu programın CS ile hiçbir alakası yok sadece GTA'ya mod yüklemek için program ama CS'yi açınca birden applications error diye 8 tane sayfa açıldı.

Şimdi CS'yi açtım aynı hatayı vermedi galiba GTA'dan dolayı o anda denk geldi bilmiyorum vallahi sıkıntı olur mu?
Bu tarz yazılımlarla CS:GO'yu aynı anda açık tutmamak gibi.

Açık değildi fakat görev yöneticinden baktım açıkmış ama alttan falan açık değildi sağ alttaki okdan. Şimdi açıkken tekrar denedim sorun olmadı.

Geri
Yukarı