CS:GO'da ping düşürmek için neler yapılabilir?

Aypars Demirci

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 14 download 0.7 uploadım var. CS'de 60-70 pingim oluyor ama bazı günler 1453 falan oluyor hiç oynanmıyor, birkaç gün sonra düzeliyor. Bunun yüzünden nova 4'den nova 1'e düştüm, bu arada oynarken modem Wi-Fi'sini kapatıyorum.(ethenret kablosu kullanıyorum pc kasa)

Son düzenleme:
Bunun en kısa çözümü Lan kablosu bağlamaktır, bazen CS serverları da bunda etkili oluyor oyun içi en yüksek eşleştirme pingini 150'den 80'e düşür benim sana verebileceğim tavsiyeler bu kadar kolay gelsin.

Arkadaşlar 14 download 0.7 uploadım var. CS'de 60-70 pingim oluyor ama bazı günler 1453 falan oluyor hiç oynanmıyor, birkaç gün sonra düzeliyor. Bunun yüzünden nova 4'den nova 1'e düştüm, bu arada oynarken modem Wi-Fi'sini kapatıyorum.
Sorununu anladım aynısı bende de vardı. Sadece cs:go özelinde olan bir sorun bu. 32 megabit fibernet kullanıyorum ancak cs:goda bazen pingim 1500-2000'leri görüyor. İnternetin kötü olması ile alakalı bir durum değil bu, en kötü internet bile 2000 ping vermez. İnternette araştırıyorum çözümü bulursam buraya da yazarım ancak lan'dan bağlanmak falan işe yaramaz onu söyleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı