Cs:Go'da Silah Sesi Kısamama Sorunu

Silah sesini kısmak mümkün mü?

• Evet

Oy: 6 27,3%
  • Hayır

Oy: 16 72,7%

• Oy verenlerin toplamı
    22

uaqon

Kilopat
Daha fazla  
Ben Cs:Go'da yeni sayılırım. Snopy sn-ru2 kulaklığım var. Oyuna girdiğimiz zaman oyun seslerini ayarlıyorum. Ses testi haritalarında ses kasıyorum, gayet rahat kasılıyor. Fakat ses seviyesi ses kasabileceğim seviyede olduğu zaman, oyundaki silah sesleri aşırı derecede çok oluyor. Özellikle yerde awp gördüğüm zaman alasım gelmiyor. Kulaklığı çıkardığımda başım bile dönüyor. Zararlı olduğunu düşünüp, ses kasmamayı tercih ettim ama bu oyunda başarısız olmama ve zevk almamama sebep oluyor. Bana sadece oyundaki silah seslerini nasıl kısacağımı söylerseniz çok mutlu olurum. Daha doğrusu bu mümkün mü? Silah seslerini kapamak değil kısmak. Yabancı siteler genellikle, nasıl kapatılır gibi şeyler gösteriyorlar.

Konu hala aktif bilen yok mu

Bro ben bunun için çok aradım fakat böyle bir özelliği bulabilmen imkansız. Hatta silah seslerini kısıp foot-step (ayak sesleri)'leri çoğaltmaya çalışırsan VAC bile yersin. Keşke öyle bi özellik olsaydı da başımız ağrımasaydı :/

@win987 2k oynama saatim var, acaba nasıl oyun ayarlarında ayak seslerini çoğaltıp silah seslerini kısma seçeneğini göremedim ?

Prosoft Hear programını indirip aktive ediyorsunuz. Ondan sonra Hear'a giriyorsunuz. Üstte bir bölüm var. Oradan Games'i seçiyorsunuz. Oradan da FPS'i. Ayrıca Extended Space, Extended FX. Ambience, Countour Maximizer ve Virtual Subwoofer seçilmemişse seçiyorsunuz. Ayrıca ana sayfadaki Super Bass Ayarını da sonuna kadar getirin. Ses kısıkken oynayın. Maksimum ses %50 olsun(Daha yararlı olur ses kasmak için. ) . İsterseniz kurcalayın programı. Arayüzü herkesin kullanması için tasarlanmış.

Prosoft Hear programını indirip aktive ediyorsunuz. Ondan sonra Hear'a giriyorsunuz. Üstte bir bölüm var. Oradan Games'i seçiyorsunuz. Oradan da FPS'i. Ayrıca Extended Space, Extended FX. Ambience, Countour Maximizer ve Virtual Subwoofer seçilmemişse seçiyorsunuz. Ayrıca ana sayfadaki Super Bass Ayarını da sonuna kadar getirin. Ses kısıkken oynayın. Maksimum ses %50 olsun(Daha yararlı olur ses kasmak için. ) . İsterseniz kurcalayın programı. Arayüzü herkesin kullanması için tasarlanmış.
Hocam bu program ücretli mi peki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı