CS:GO'da Silver takım arıyorum

HanzoHasashi

Centipat
Daha fazla  
CS:GO'da Ruslarla veya oynamayı bilmeyenlerle oynamaktan bıktım Silver bir takım arıyorum 910 saatim var iyi info veririm entry oynarım.

Discord: Scorpion#5790

Steam arkadaş kodu: 1051861104.

Son düzenleyen: Moderatör:
Silver'san sende kötüsündür.
Bu liglerde takımla girip belli bir lige çıkmak.
Seni iyi bir oyuncu yapmaz emin ol.
Yani eminim ki zamanında Silver'dan çıkmış birini koysan öyle ya da böyle çıkar.
Sen çıkamıyorsan bir hatalar yapıyorsundur.

lütfen yanlış anlama.

Hepimiz nova rankındayız arada giriyoruz istersen gelebilirsin çünkü Silver'da kanser olursun. Aslında CS:GO'daki her rankta kanser olursun yine de sen bilirsin :D

Discord nick yanlış.

Kanka direk DC'den kopyala yapıştır yaptım.

Hepimiz nova rankındayız arada giriyoruz istersen gelebilirsin çünkü Silver'da kanser olursun. Aslında CS:GO'daki her rankta kanser olursun yine de sen bilirsin :D

Olur.

Silver'san sende kötüsündür.
Bu liglerde takımla girip belli bir lige çıkmak.
Seni iyi bir oyuncu yapmaz emin ol.
Yani eminim ki zamanında Silver'dan çıkmış birini koysan öyle ya da böyle çıkar.
Sen çıkamıyorsan bir hatalar yapıyorsundur.

lütfen yanlış anlama.

Kanka yaptığım bir yanlış yok bombaların yerlerini iyi biliyotum ne zaman peek atıcağımı falan iyi biliyorum geçen maç girdik dust 2 de b Tune'li yakından tutuyorum kadın Tune'le molo atacağına üstüme molo atıyor.

Hayatımda hiç FPS oyunu oynamadım ama geçenlerde arkadaşla CS:GO girdik nova hesap verdi 3 el üst üste kazandım üç elde de 15 kill üzeri aldım max ölümüm 12'ydi kendinizi geliştirmeye bakın hocam o elolarda takım aramayın şahsen. Kimseyi ezmiyorum yanlış anlaşılmasın. T

Sonuç olarak takım kötü geliyor bahanesini herkes verseydi kimse üst liglere çıkamazdı.

Kanka yaptığım bir yanlış yok bombaların yerlerini iyi biliyotum ne zaman peek atıcağımı falan iyi biliyorum geçen maç girdik dust 2 de b Tune'li yakından tutuyorum kadın Tune'le molo atacağına üstüme molo atıyor.

Takımsız Rus'larla oynaya oynaya 700 satte Lem'e kastım. İyi oynadıktan sonra beraberlikte bile rank atlıyorsun(Ben atladım).

Kanka direk DC'den kopyala yapıştır yaptım.

Olur.

CS:GO oyuncusu değilim.
Ama oynadım çok fazla, hele o liglerde.
Tabii o zamanlar 14-15 yaşımdayım elim tutmuyor.
Şu an 17 ve Valorant'ta diayım.
CS'den çok daha fazla toxic var.
Herhangi bir hesabı 0'dan plat yapmam 2 günümü almıyor.

Gerçekten iyi oynuyorsundur.
Ama bir yerde hata yapıyorsundur illa.
Yoksa 900 küsur saat kötü takımdan çıkamama ihtimalin 0 neredeyse.

Geri
Yukarı