CS:GO'da Sisten Vurmak Overwatch Ve VAC Yasağı Sebebi Mi?

Öyle bir şey söz konusu ise yıllarca boşa oynamışız.

Yiyebilirsiniz. Overwatchları 12 yaşındaki nova 1 çocuklar yapıyor. Her sis vuruşuna hile hile raporlayın bunu diyorlar.
Dostum bilmiyorsan boş konuşma. Nova 1'sin bunu yazdığına göre, aynı Rankta isen OverWatch'ını yüksek Rank yada aynı Rank'ta ki müfettişler izler, sadece bir kişinin isteğine göre ban yemiyorsun! Anlayın şunu. Hile değilseniz " B-A-N Ye-Mez-Sin. "
Ayrıca kafanızın rahat etmesi için;
" cl_mute_enemy_team 1 "

Öncelikle merhabalar.

Dün rehine kurtarma modundaydım ve hangarın demir duvarları mermi geçiriyordu. Ben de sıkayım dedin ve yanlışlıkla bir T'ye HS attım. Sonraki gün de bir sunucuda dust2'de oynuyordum ve b kısmındaki tünel smoke ile kapanmıştı. Ben de Tune'li M4A1-S ile taradım ve 2 vuruşum da adama HS olarak gitti. Sorum şu ki bu iki sebep yuzunden ban yer mıyım? Yersem kac gun icerisinde belli olur? Ve de Overwatch sadece rekabetçi ve yoldaşta geçerli fakat basit eğlencede geçerli değil mi? Lutfen biliyorsanız cevaplayın.

3 4 gün önce 1 rountta 3 kişiyi sisten vurdum ban gelmedi hile kullanmıyorsan rahat ol.

Dostum bilmiyorsan boş konuşma. Nova 1'sin bunu yazdığına göre, aynı Rankta isen OverWatch'ını yüksek Rank yada aynı Rank'ta ki müfettişler izler, sadece bir kişinin isteğine göre ban yemiyorsun! Anlayın şunu. Hile değilseniz " B-A-N Ye-Mez-Sin. "
Ayrıca kafanızın rahat etmesi için;
" cl_mute_enemy_team 1 "
Bilemedin, silver 2 idim. Sen çok bilgilisin herhalde. Geçen haftalarda gerçekleşen VAC dalgasında on binlerce insan haksız ban yedi.

Bilemedin, silver 2 idim. Sen çok bilgilisin herhalde. Geçen haftalarda gerçekleşen VAC dalgasında on binlerce insan haksız ban yedi.
Haksız ban yiyen oturur açılmasını bekler forum köşelerinde ban yedim diye ağlamaz, bilmem kaç yıldır oynuyorum DMG'yim ben niye ban yemedim? Her maç 6 - 7 kere sisten vuruyorum OW düşüp ban niye yemedim? Ya da durduk yere " Haksız Ban " niye yemedim?

Son düzenleme:
WH çok bariz olan bir hile. Adam daha çıkmadan onun durumuna göre pozisyon alır, bombasını ona göre atar.

Ayrıca OW'de 12 yaşındaki çocuklardan sonra birde Valve yetkilisi izliyor.

Ayrıca gördüğün her sisi tara. İçinde ille 1 tane oyuncu olur. Ben hep öyle yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı