CS:GO'da size de hep kötü takım arkadaşları mı geliyor?

Aşağıda 5 adet ekran görüntüsü var. Bunlar son 1 haftada oynadığım CS:GO rekabetçi oyunlarından ekran görüntüleri. Bu oyunlardan 2 tanesinde takım arkadaşlarım Rus, 3 tanesinde takım arkadaşlarım Türk.
45 leşim olan oyunda takım arkadaşlarımdan küfür bile yedim. Sebebi 5 vuran adama silah atmamış olmam, kalan 4000 dolarımı oynayamayacak bir adama silah atmak için harcamam tabii ki. Her neyse, genel olarak her maçta performansım bu şekilde. Buna rağmen rank atlayamıyorum, çünkü takım arkadaşlarım bu şekilde. Umarım düzgün bir rank sistemi gelir. Ben de yanımda böyle takım arkadaşları ile oyun oynamam.

Eki Görüntüle 761691

Eki Görüntüle 761693

Eki Görüntüle 761694

Eki Görüntüle 761695

Eki Görüntüle 761696

Ben de sizin gibi mağdurum. Master Guardian yeni çıktım. Karşıya mevlana geldi. 1000 saati de var. 2 kez geldi aynı adam. Nova 4 düştüm. Bir daha girdim. Bu sefer internet sıkıntısı yüzünden attı. Ertesi gün rekabetçi için oyuncu bulamadım. Random gelsin boş ver dedim. 4 tane velet geldi. Ranklarını sordum gümüş 4 veya seçkin gümüşüz dediler. Ne bir spray ne bir aim var. Tek bildikleri küfür edip gülmek. Tek başıma taşımaya çalışıyorum. Karşı takımda Silver geldi. Herhalde 12-3 yeniyoruz. 27 kilim var. İkisi ace, takım değişti. Bizimkilere az info verin dedim diye atıldım. Sonradan maç geçmişine baktım kaybetmişler 16-12.

Benim de başıma çok geldi. Anlıyorum hacım seni.

MG 1 idim 1 ay önce. Bu takımlar sağ olsun şu an N4.

Daha önce denedim de ısınamadım ya. Yine de teşekkürler öneri için.

Isınamamanın sebebi boş yere oynadığını düşünmen ama Premium'u 20 TL istiyorsan alıp puan kasıp skinler alabilirsin ben oradan AK47 asiimov almıştım öneririm.

Aşağıda 5 adet ekran görüntüsü var. Bunlar son 1 haftada oynadığım CS:GO rekabetçi oyunlarından ekran görüntüleri. Bu oyunlardan 2 tanesinde takım arkadaşlarım Rus, 3 tanesinde takım arkadaşlarım Türk.
45 leşim olan oyunda takım arkadaşlarımdan küfür bile yedim. Sebebi 5 vuran adama silah atmamış olmam, kalan 4000 dolarımı oynayamayacak bir adama silah atmak için harcamam tabii ki. Her neyse, genel olarak her maçta performansım bu şekilde. Buna rağmen rank atlayamıyorum, çünkü takım arkadaşlarım bu şekilde. Umarım düzgün bir rank sistemi gelir. Ben de yanımda böyle takım arkadaşları ile oyun oynamam.

Eki Görüntüle 761691

Eki Görüntüle 761693

Eki Görüntüle 761694

Eki Görüntüle 761695

4 foto da d2 de cekilmiş surekli d2 giriyorsan eğer d2 kanser kitlenin ele geçirdiği en popüler map bu sebepten sıkıntı çekebilirsin tabsiyem baska map ler de de maç girmen. +eğer iyi takım arkadasları istiyorsan tavsiyem güven faktörünü arttirman olur herhalde.güven faktötü hile oranının azalmasını,iyi bir takım arkadaşlarının yada rakip takımın denk gelmesini ve troll oyuncuların gelmemesini sağlıyor.eğer senin güven faktörün düşük ise rakup takımın ve senin takımının güven faktörü de seiniki gibi olur bu da maç kalitesini ciddi derecede etklier

Bana sık sık geliyor . Global rankına yeni yükseldim . Yanıma silver adam atıyor . Bir bakıyorum rakip silver 1 , takım silver 1 . Adama B git diyorum , adam A gidiyor . T başladığımızda bomba bende Shift basarak gidiyorum adam tangır tungur ses çıkararak gidiyor . Bu yüzden botlarla oynamaya başladım veya Rekabetçi gireceksem türk gelmesin diye dua ediyorum çünkü küfür ve argo sık kulllanan tipler . Seslerine baksan 10 yaşında terbiyesi olmayan arkadaşlarımız

Bana sık sık geliyor . Global rankına yeni yükseldim . Yanıma silver adam atıyor . Bir bakıyorum rakip silver 1 , takım silver 1 . Adama B git diyorum , adam A gidiyor . T başladığımızda bomba bende Shift basarak gidiyorum adam tangır tungur ses çıkararak gidiyor . Bu yüzden botlarla oynamaya başladım veya Rekabetçi gireceksem türk gelmesin diye dua ediyorum çünkü küfür ve argo sık kulllanan tipler . Seslerine baksan 10 yaşında terbiyesi olmayan arkadaşlarımız
Silver nasıl geliyor ? İmkansız.

Bana sık sık geliyor. Global rankına yeni yükseldim. Yanıma Silver adam atıyor. Bir bakıyorum rakip Silver 1, takım Silver 1. Adama B git diyorum, adam A gidiyor. T başladığımızda bomba bende Shift basarak gidiyorum adam tangır tungur ses çıkararak gidiyor. Bu yüzden botlarla oynamaya başladım veya Rekabetçi gireceksem Türk gelmesin diye dua ediyorum çünkü küfür ve argo sık kulllanan tipler. Seslerine baksan 10 yaşında terbiyesi olmayan arkadaşlarımız

Silver 1 olayını adamı kötülemek için söylediniz sanırım bahsettiğiniz gibi bir olay çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı