CS:GO'da skin takası yapmak isteyen kişi dolandırıcı mı?

Hesabın kendi envanteri gizli. Profil kısmında "inventory" diye bir link bırakmış. Linke basınca dolu bir envantere yönlendiriyor. Ama bu envanter profil fotoğrafı aynı olan başka bir hesaba ait. Yani dolandırıcı oluyor kendisi.

Envanteri gizli. Profilindeki Inventory yazan bağlantıya tıklayınca da başka bir Steam hesabının envanterine gönderiyor. Muhtemelen dolandırıcı.
Hesabın kendi envanteri gizli. Profil kısmında "inventory" diye bir link bırakmış. Linke basınca dolu bir envantere yönlendiriyor. Ama bu envanter profil fotoğrafı aynı olan başka bir hesaba ait. Yani dolandırıcı oluyor kendisi.
Dolandırıcı. Taktiği yazacaktım ama arkadaşlar yazmış bile 😅.
Favori Rehber kısmı bile her şeyi anlatıyor bence.
Anladım o zaman direk salıyorum bu adamı da tam olarak nasıl dolandırabiliyor bu şekilde, sonuçta benim itemlerime karşılık item koyucak takas yaparken? orayı anlamadım.

Anladım o zaman direkt salıyorum bu adamı da, tam olarak nasıl dolandırabiliyor bu şekilde, sonuçta benim itemlerime karşılık item koyacak takas yaparken? Orayı anlamadım.

Kabataslak bir takas sitesi bağlantısı atar, bu siteye depozit olarak gönder skinlerini falan diyebilir. Karşılığında bakiye ile istediğin skini alırsın der vs. Örneğin CS Money'in çok gerçekçi sahte kopyaları olabiliyor.

Steam üzerinden takas yapmak istediğinizi ısrarla belirtirseniz muhtemelen kıvıracaktır. Yok şöyle yapalım, yok satın alayım ilk sen gönder, yok şu siteden yapalım takası vs. gibi. Eşyaların takas kısıtlaması bitince sadece Steam üzerinden takas istediğinizi ısrarla belirtin, ne diyeceğini görmek için. Direkt salabilirsiniz de, deneyip emin olmak isterseniz yapın dediğimi.

Adamın profilinde csmoney yazıyordu. Büyük ihtimalle sana CS. Moneynin bire bir sahtesi olan bir sitenin linkini atacak. Takası buradan yapalım falan filan diye. Sen o linke tıklayıp Steam hesabınla oturum açacaksın. Ama link orijinal siteye ait olmadığı için senin giriş bilgilerini ele geçirecek. Gönderdiğin takas otomatikman iptal olup sahte takas oluşunca siz onay veriyorsunuz ve ona değil sahte bir hesaba gidiyor. Hatta saliseler içinde de profil isim ve fotoğrafını değiştiriyor. Takası sadece Steam üzerinden yapacağın konusnda ısrar edersen vaz geçecek büyük ihtimal.

Kabataslak bir takas sitesi bağlantısı atar, bu siteye depozit olarak gönder skinlerini falan diyebilir. Karşılığında bakiye ile istediğin skini alırsın der vs. Örneğin CS Money'in çok gerçekçi sahte kopyaları olabiliyor.

Steam üzerinden takas yapmak istediğinizi ısrarla belirtirseniz muhtemelen kıvıracaktır. Yok şöyle yapalım, yok satın alayım ilk sen gönder, yok şu siteden yapalım takası vs. gibi. Eşyaların takas kısıtlaması bitince sadece Steam üzerinden takas istediğinizi ısrarla belirtin, ne diyeceğini görmek için. Direkt salabilirsiniz de, deneyip emin olmak isterseniz yapın dediğimi.

Adamın profilinde csmoney yazıyordu. Büyük ihtimalle sana CS. Moneynin bire bir sahtesi olan bir sitenin linkini atacak. Takası buradan yapalım falan filan diye. Sen o linke tıklayıp Steam hesabınla oturum açacaksın. Ama link orijinal siteye ait olmadığı için senin giriş bilgilerini ele geçirecek. Gönderdiğin takas otomatikman iptal olup sahte takas oluşunca siz onay veriyorsunuz ve ona değil sahte bir hesaba gidiyor. Hatta saliseler içinde de profil isim ve fotoğrafını değiştiriyor. Takası sadece Steam üzerinden yapacağın konusnda ısrar edersen vaz geçecek büyük ihtimal.

Anladım çok teşekkür ederim. Adamla konuştum O hesap depo hesabı gibi kullanıyormuş ne kadar mantıklı bilemedim ama. Seni bana güvenmen için zorlayamam falan dedi :). Arkadaşlıktan çıkardım, artık CS2 zamanı satarım skinleri ByNo'da falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım çok teşekkür ederim. Adamla konuştum O hesap depo hesabı gibi kullanıyormuş ne kadar mantıklı bilemedim ama. Seni bana güvenmen için zorlayamam falan dedi :). Arkadaşlıktan çıkardım, artık CS2 zamanı satarım skinleri ByNoGame'de falan.

Rica ederim. Profiline takas için sadece bir hesabım var yazıp da, başka bir hesabın envanterine yönlendiren bağlantı koyması komik olmuş. Şimdi az önce yine baktım, bu bağlantıyı kaldırmış yaptığı şey ortaya çıkınca. Kesinlikle güvenilir bir kişi değil diyebiliriz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı