CS:GO'da takas banı kalkmıyor

ArslanAkbey

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. CS:GO'da takas banım var ve kaldıramıyorum Steam'e zamanında çok para da attım en son 3 ay önce olması gerek ama skinlerimi arkadaşıma atamıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü yok mu? Neden takas edemeğinizi anlayalım.

Öğelerin 1 hafta takas kısıtlaması olabilir.
Steam guard yeni aktif edilmiş olabilir.
Bilinmeyen bir cihazdan giriş yapmış olabilirsiniz vs...

Steam guard kullanıyor musunuz?
evet kullanıyorum

atayım hocam, telefon için yeni aktif ettim ama normal de e mail ile alıyordum kodları

Dosya Ekleri

• ghy7hy7hy.png
    ghy7hy7hy.png
    130,9 KB · Görüntüleme: 61
Steam Guard yanlış hatırlamıyorsam telefonda aktif edildikten 15 gün sonra takas vs. çalışır. Yani 15 gün sonra hesap düzelir tasas işlemlerinizi yaparsınız.

Evet kullanıyorum

Atayım hocam, telefon için yeni aktif ettim ama normal de e mail ile alıyordum kodları

Hocam fotoğrafta yazıyor sebebi zaten. Steam mobil guard yeni aktif edildiği için.

Steam Guard yanlış hatırlamıyorsam telefonda aktif edildikten 15 gün sonra takas vs. çalışır. Yani 15 gün sonra hesap düzelir tasas işlemlerinizi yaparsınız.

Arkadaşımızın da dediği gibi, 15 gün sonra bütün kısıtlamalarınız kalkacak. Tabii bu süre içerisinde Steam Guard'ı telefonunuzdan kaldırmaz, şifrenizi ve e-posta adresinizi değiştirmez iseniz.

E posta ve şifre değiştirme 2 gün topluluk pazarını kullanamama ve takas kısıtlaması uyguluyor.

Geri
Yukarı