CS:GO'da takas yaptığım bıçağım kayboldu

Umarım dolandırılma olayı değildir. 5 yıl önce en yakın arkadaşımın başına geldi. Profilimi kontrol edip bana trade attı fakat itemler başka adama yani dolandırıcıya gitti.
Arkadaşın da dediği takas numarası oluyor o numara başka işe başka birine gidiyor (muhtemelen giriş yaptığın sitelerden birinde envanterin de açıkta ise) aynısını bir siteye silah atmaya çalışırken yaşadım sitenin gönderdiği takas teklifinin koduna bakmadan onayladım siteye düşmedi sonradan envanter geçmişinden farkettim alakasız birisine gitmişti

Arkadaşımla birbirimize trade atıyorduk. O bana bir takas isteği gönderdi ben de onun isteğine karşı istek gönderip bıçağımı koydum. Fakat sonrasında item benden gitti ve arkadaşımda takas kabul edilmemiş görünürken bende takas kabul edildi görünüyor. Benim bıçağım ne onda ne de bende var. Bunu daha önce yaşayan oldu mu? Nasıl çözerim?
Hesabında steam guard aktif değilse takaslar için belli bir bekleme süresi konuyor, eğer bu baraja takılıyorsan muhtemelen eşyan askıda kalmıştır takas gerçekleşme günü geldiğinde arkadaşının envanterinde belirir.

Veya doğrudan:
Envanter > Takas Teklifleri > Takas geçmişj / Gelen Takas Teklifleri

Bölümlerinden görebilirsin.

Dolandırılmışsın. Benim başıma 4 sene önce geldi. Arkadaşımın başına 1 hafta önce geldi. Asıl sorun nasıl bir sistem kurmuşsa herifler çözümünün 4 senedir olmaması. İstediğin yere yaz, şikayet et çözümün yok. Büyük ihtimalle takas yaptığın arkadaşınla aynı nick e sahip bir hesapta şuan. 1 hafta boyunca bıçağını izleyebilirsin o hesaptan uçacak. Kısacası geçmiş olsun.

Arkadaşımla birbirimize trade atıyorduk. O bana bir takas isteği gönderdi ben de onun isteğine karşı istek gönderip bıçağımı koydum. Fakat sonrasında item benden gitti ve arkadaşımda takas kabul edilmemiş görünürken bende takas kabul edildi görünüyor. Benim bıçağım ne onda ne de bende var. Bunu daha önce yaşayan oldu mu? Nasıl çözerim?
Api scam yemişsiniz geçmiş olsun. Olay şu api key denen sizin takas fln atmanıza yarayan bi kod var eğer bi siteye fln girersenin steamle o kodu site görebiliyor siz trade attığınız sırada takası iptal edip arkınızla aynı gözüken bi hesap oluşturup o hesaba atmışlar takası sizde foto aynı diye onaylamalardan kabul etmişsiniz steam destek bişi yapamaz hesap güvenliğiniz sizin sorumluluğunuzda bende pala bıçağı mavi çeliğimi kaptırdım öyle bişi yapmadılar

Geçmiş olsun hocam

Dosya Ekleri

• soguk-su-icenler-dikkat-946-sira7.jpg
    soguk-su-icenler-dikkat-946-sira7.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 31
Bu

Herhangi bir sahte skin, takas sitesi vs. gibi bir siteye hesabınız ile giriş yapmış olabilir misiniz? Girdiyseniz API anahtarı oluşturulup bu şekilde dolandırılmış olabilirsiniz. Aşağıda verdiğim bağlantıya girin, mevcut bir API anahtarı varsa iptal edin. Ek olarak şifrenizi de değiştirin.

Giden bıçak için de maalesef yapacak bir şey yok. En fazla bundan sonrası için dikkat edersiniz.

Webip kaydını iptal et dersek ne oluyor söyleyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı