CS:GO'da takım arkadaşı öldürmek ban sebebi mi?

Deathmatchde de var mı aynı kural?
Dün tur başlayınca eğlencesine bıçak sallarken 2 defa bizim takımdaki kişiler atladı benim bıçağın önüne :D

Galiba oyuna yeni başlamışsın. Ayrıca hayır sadece rekabetçi maçlarında ve yoldaş maçlarında takım arkadaşına saldırdığın zaman cooldown yeme olayı var onun dışında diğer maçlarda yok.

Galiba oyuna yeni başlamışsın. Ayrıca hayır sadece rekabetçi maçlarında ve yoldaş maçlarında takım arkadaşına saldırdığın zaman cooldown yeme olayı var onun dışında diğer maçlarda yok.
evet oyuna dün başladım
cooldown ne?
banın diğer adı heralde?

3 takım arkadaşını öldürürsen rekabetçi banı yersin. VAC bana gelecek olursak sadece öldürdüğün arkadaşın değil herhangi birisi oyunbozanlıktan raporlarsa VAC yersin. Ama geçici diye biliyorum.

Süreli olarak ban sebebi. Daha önce hiç banlanmamışsanız 30 dakikadan başlıyor ve 1 haftaya kadar süreyle banlanabiliyorsun. Banlanmak için el başında birden fazla kere vurmak şartıyla birisini öldürmek, takım arkadaşlarına fazla hasar vermek veya 3 kere takım arkadaşını öldürmek gerekiyor. Takım arkadaşlarına hasar vermekle birlikte oyunu da satarsan overwatch yoluyla 1 ay ban yiyorsun.

Geri
Yukarı