CS:GO'da takım arkadaşını öldürmek

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5-12400f
Geforce RTX 3060Ti x3
Asus prime B660M-k D4
Twinmos 16Gb Tek Kanal RAM
Twinmos 512GB NVmE m.2 SSD
Cougar Helor 240 Sıvı soğutucu
Cougar 750w 80+ Bronze PSU
Cougar DarkBlader x5 RGB
Arkadaşlar bugün CS:GO'da bir rekabetçiye girdim. Takımımdaki bir adam bana küfür etti. Bende sonraki rount başlar başlamaz onu vurdum. Güven faktörüm etkilenmiş midir sizce? Vurduğum gibi 30 dakika ceza verdi. Overwatch'a düşer miyim sizce?
Not: Arkadaşlar Steam hesabım 13 level ve 100 küsur oynanma sürem var. Hesabımda 50'den fazla ücretli alınmış oyun var.

Arkadaşlar bugün CS:GO'da bir rekabetçiye girdim. Takımımdaki bir adam bana küfür etti. Bende sonraki rount başlar başlamaz onu vurdum. Güven faktörüm etkilenmiş midir sizce? Vurduğum gibi 30 dakika ceza verdi. Overwatch'a düşer miyim sizce?
@Bsd Kaymak'yi oldurup 1 gun ban yedim bugun maalesef. Cogu zaman onume teammate geciyor catisma esnasinda banlaniyorum. OW'a dusmedim. Guven faktoru hakkinda fikrim yok.

Not: Arkadaşlar Steam hesabım 13 level ve 100 küsur oynanma sürem var. Hesabımda 50'den fazla ücretli alınmış oyun var.

Hiçbir şey olmaz.

Overeatch a düşeceğini sanmıyorum zaten hilelerden sana sıra gelmez.
Sadece 30 dakika ben yemişsin işte bir şey olmaz.
Ben şuana kadar en az 50 kere aynı sebepten banlandım ve şuana kadar bir şey olmadı.

Adam küfür ediyorsa muteleyip raporlaman yeterliydi. Onu vurarak haklıyken haksız duruma düşmüşsün.
Bence vurmasında sıkıntı yokta 10 saniye bekleyip vurması daha iyidi. Öyle yapınca banlanmaz hem ve 2 kere vurabilir.

Ama molotov falan kullanma içine girip özellikle banlatır seni haberin olsun.

Hocam oyun bozanlık ve küfürlü iletişimden sık sık raporlanırsa 1 gün ban ve iletişim engeli yiyor. Başıma bir kaç gez geldi oradan biliyorum. :D

Güven faktörünüz düşebilir çünkü round başı sıktığınız için kasıtlı olarak sayar oyun. Overwatch'a düşmek için rapor yemeniz ve bütün maçı oynamanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı