CS:GO'da takım arkadaşının hileci olması rütbe düşürür mü?

focus_57

Centipat
Arkadaşlar,

Steam'de bir arkadaşım beni rekabetçi çağırdı, ben de kabul edip girdim maça. Lobide bir arkadaşı daha vardı bu arkadaşımın. Maça girdikten sonra anladım ki benim arkadaşın arkadaşı hile ve bayağı da belli etti. Sizce ban yerse benim seviyem veya rütbem düşer mi? Sadece bir maç attık ve bu çocuk benim arkadaşım değil Steam'de. Önceden hileler yüzünden çoğu kez seviyem silindi ve rütbem sıfırlandı. Şu an hizmet madalyasını almaya çok yakınım, seviyem gitsin istemem. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, rankiniz silinir ve aldığınız XP gider. Kazanmaniz da silinir. Şöyle bir uyarı ile karşılaşırsınız:
IMG_20200828_003600.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar,

Steam'de bir arkadaşım beni rekabetçi çağırdı, ben de kabul edip girdim maça. Lobide bir arkadaşı daha vardı bu arkadaşımın. Maça girdikten sonra anladım ki benim arkadaşın arkadaşı hile ve bayağı da belli etti. Sizce ban yerse benim seviyem veya rütbem düşer mi? Sadece bir maç attık ve bu çocuk benim arkadaşım değil Steam'de. Önceden hileler yüzünden çoğu kez seviyem silindi ve rütbem sıfırlandı. Şu an hizmet madalyasını almaya çok yakınım, seviyem gitsin istemem. :(

Eğer banlanırsa arkadaşlığınız Steam üzerinden silinir ve kazandığınız maç ve rütbeniz silinir bir maç kazandıktan sonra ise geri gelir.

Yanlış bilgilendirme mi yapılıyor ben mi bilmiyorum? Bir çok arkadaşım hile açtı ve rütbem hiçbir zaman silinmedi. Bildiğim kadarıyla onunla oynadığın maçlar geçersiz oluyor direkt. Yani onunla 3 maç kazanıp Nova 2 olduysan o maçlar yüzünden Nova 1 düşebiliyorsun gibi gibi. Arkadaşlıkta silinmedi.

Tek maçlık ise; o maçta kazandığınız Win silinir. Eğer 5-6 maç birlikte girdiyseniz ELO Boost kapsamında size de ban yiyebilirsiniz.

Yanlış bilgilendirme mi yapılıyor ben mi bilmiyorum? Bir çok arkadaşım hile açtı ve rütbem hiçbir zaman silinmedi. Bildiğim kadarıyla onunla oynadığın maçlar geçersiz oluyor direkt. Yani onunla 3 maç kazanıp nova 2 olduysan o maçlar yüzünden nova 1 düşebiliyorsun gibi gibi. Arkadaşlıkta silinmedi.

Arkadaşınız hile açtığında ve bu arkadaşınız ban yerse oyuna girişinizde bu uyarı ile karşılaşırsınız:
IMG_20200828_003600.jpg

Ben direk kickliyorum. Kickleseydiniz . Şu oyunun içine ediyorlar. Ş..... Aşırı tilt oluyorum. Hergün en az 1 maçımda hile çıkıyor. Kollarımı yok anlamıyorum. Hileciler üzerinde gram hakkım varsa helal etmiyorum.

Geri
Yukarı