CS:GO'da karşı takımdaki hileci yasaklanırsa rütbe geri gelir mi?

igdlacc

Hectopat
Arkadaşlar, birkaç gün önce sıkıntıdan kendime fake bir Steam hesabı açtım. Karşıya da hile gelmesin diye güven faktörü iyi olan arkadaşlarımla girdim ama bu sefer taktiğim işe yaramadı ve güven faktörü fark etmeksizin karşıdaki takım kaybedeceklerini anlayınca Mevlana açtı. Açıkçası Mevlana'sı da iğrençti çünkü bazen denk gelince öldürüyordum ama konumuz o değil :D. Karşıdaki hileyi 50 kere reportlayınca artık dayanamayıp maçı hepimiz terk ettik. Bir sorum var. Benim hesapta rankım bile açık değildi fakat art arda kazanmam vardı. Eğer karşı taraftaki hileci ban yerse eğer maç silinir mi? Ayrıca o silinen maç benim 10 maçın sonunda alacağım rankı etkiler mi?

Özetle: Karşıdaki hileci ban yiyince maç benim için de silinir mi? 10 kazanmanın sonunda alacağım rankı etkiler mi o maç? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, birkaç gün önce sıkıntıdan kendime fake bir Steam hesabı açtım. Karşıya da hile gelmesin diye güven faktörü iyi olan arkadaşlarımla girdim ama bu sefer taktiğim işe yaramadı ve güven faktörü fark etmeksizin karşıdaki takım kaybedeceklerini anlayınca mevlana açtı. Açıkçası Mevlana'sı da iğrençti çünkü bazen denk gelince öldürüyordum ama konumuz o değil :D. Karşıdaki hileyi 50 kere reportlayınca artık dayanamayıp maçı hepimiz terk ettik. Bir sorum var. Benim hesapta rankım bile açık değildi fakat art arda kazanmam vardı. Eğer karşı taraftaki hileci ban yerse eğer maç silinir mi? Ayrıca o silinen maç benim 10 maçın sonunda alacağım rankı etkiler mi?

Özetle: Karşıdaki hileci ban yiyince maç benim için de silinir mi? 10 kazanmanın sonunda alacağım rankı etkiler mi o maç? Cevaplarsanız sevinirim.

Eger hileler ile ugrasamiyorsanhttps://extremereportbot.com/main/ kullan cok ise yariyor ben boyle bir suru hileyi banladim.

10 maçtan önce ban yerse rankı anında etkiler ama sonrasında yerse başka bir şekilde etkiliyor. Mesela MG1 mi başladın, adam ban yedi MG2'ye daha rahat çıkarsın.

Bir arkadaşınla girdiğinizi varsayıyorum ve bu arkadaşınız hile. Hileyle 10 maç kazandınız ve en sonunda arkadaşınız ban yedi, 10 maçı tamamen siler sizin de rütbenizi düşürür ancak karşıya aralıklı olarak hileler geldi, yenildiniz, rütbe düştünüz ve maçlarınız silindi. Rütbeniz geri gelmez, yalnızca eski rütbenize çıkmanız çok daha kolaylaşır.

CSGO’nun rank ve elo sistemi hala bilinmediği ve çok karışık oldığu için, şu an oyuncular tarafından oturtulmuş bazı belli şeyler var bu şekilde.

Geri
Yukarı