CS:GO'da ucuza satılan bıçak geri alınabilir mi?

bblankk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 12 gün önce kasadan stiletto case hardened çıkarttım Steam pazarda listeleme yoktu. Ben de ortalamasını alıp sattım pazarda saniyesinde satıldı. Meğer bunlarda Blue gems varmış bıçağın ST olmayanı 33K dolara satılmış benimki ST idi geri alabilir miyiz? Yardımcı olacak varsa parayı ikiye bölelim 😢😢

alıcı bot kontrol edilmeden rastgele case hardenedlari topluyor ve bütün cs skin satış sitelerine baktım satışta o phase de yok

Arkadaşlar selam. 12 gün önce kasadan stiletto case hardened çıkarttım Steam pazarda listeleme yoktu. Ben de ortalamasını alıp sattım pazarda saniyesinde satıldı. Meğer bunlarda Blue gems varmış bıçağın ST olmayanı 33K dolara satılmış benimki ST idi geri alabilir miyiz? Yardımcı olacak varsa parayı ikiye bölelim 😢😢

Alıcı bot kontrol edilmeden rastgele case hardenedlari topluyor ve bütün CS skin satış sitelerine baktım satışta o phase de yok.

Geçmiş olsun.

Pattern'e baktım, gerçekten de sağlam blue gem'miş. Yazık olmuş, geçmiş olsun.

stiletto blue gem.jpg

Yine çıkar mı diye 4000 TL'lik kasa açtım kırmızı öğe bile çıkmadı hiç.

Bıçak çıkma ihtimali bile çok düşükken bu pattern'e sahip bir blue gem bıçağın çıkma ihtimali çok çok düşük. FloatDB skin veri tabanından baktım, daha pazarda gözüküyor. Bir süre sonra kimin Steam envanterinde olduğu gözükür.

blue gem.png

Bıçak çıkma ihtimali bile çok düşükken bu pattern'e sahip bir blue gem bıçağın çıkma ihtimali çok çok düşük. FloatDB skin veri tabanından baktım, daha pazarda gözüküyor. Bir süre sonra kimin Steam envanterinde olduğu gözükür.

Eki Görüntüle 1444448
bende ekli alan kişi bir bot

Gerçekten böyle bir şey yaşadıysan çok geçmiş olsun ben de kendime gelemezdim uzun bir süre.
sorma hocam ya neler olabilirdiki diye düşünüyorum durmadan çalıştığım karşılaştığım insanları düşünüyorum hayatları boyunca kazandığı para belki de

Bende ekli alan kişi bir bot.

Bot'tan başka hesaplara geçerse diye kontrol edebilirsiniz FloatDB'den, onu demek istedim. Normal bir hesaba geçerse ekleyip durumu anlatmayı da deneyebilirsiniz ama muhtemelen olumsuz cevap verirler. Bunu yapmak dışında başka bir yol yok. Tekrar geçmiş olsun, ne diyelim.

Geri
Yukarı